Jump to content
Sign in to follow this  
Pechy

Pechyho 508

Recommended Posts

Bohužel ti nedokážu odpovědět, těch závad bylo tolik, že mi to vše splývá. Nicméně většina věcí se měnila, protože smazání závady přes diagnostiku nepomohlo. 

Všechno to mělo jednu pozitivní věc a to že si s přijímacím technikem už tykáme :-) Dnes jsem s autem musel vyjet, obava z cesty byla veliká, ale nakonec auto zvládlo 500 km bez jediné závady :-)

Na to jsem se také ptal. Auto prý připravý na export na východ. Tak bůh ví, kde skončí.

Každopádně pokud byste někdo kupoval černou 508 jako jsem měl já, tak tu mojí jsem poznačil. 🙂 V prostoru vzduchového filtru jsem udělal fixem bílou hvězdičku, stejně tak v kufru v druhé podlaze. Nelze to přehlédnout, tak si to zkontrolujte 🙂

Ahoj Pechy, tak doufám, že tě smůla opustila a přeji ti příště nějaký lepší kus ať je to cokoli. To cos tady vše popsal je fakt šílené a celkem tomu nerozumím, že na jednom autě tolik vad. Snad nám to bude jezdit déle :myslim

Mně to zas utvrdilo, že FUNGL nový auto ne.... Rok, dva (s odlapenýma masařkama) v poho.... Ale jako milovník krásných starých a čitelných strojů si stejně zase koupím nějakou starou vránu....

Věřím že šlo o nepovedený kus, i když se mi tomu v dnešní době plné automatizace nechce věřit. Spousta závad byla elektrického rázu. Sám prodejce si to neuměl vysvětlit.

508 byla prostě srdcová koupě, uhranula mě na první pohled. Poprvé jsem se svezl až v té mojí 🙂 Sice mě zklamala, ale pořád to bude krásné auto 😉

Jsem rád, že jsem za auto neplatil plnou cenu, díky zaměstnavateli jsem měl naprosto zásadní slevu. Natolik zásadní, že jsem na tom aktuálně neprodělal ani korunu a mohl si 508 objednat “na slepo”. Dát za auto katalogovou cenu, tak by to bylo o infarkt.

Aut co by se mi líbilo je spousta. Zatím jsem nic nekoupil. Každopádně bych chtěl vnitřním prostorem větší auto. To mi na 508 vadilo nejvíce. Z venku působí jako velké auto ale uvnitř slabota.