Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pechyho 508


Pechy

Recommended Posts

Na to jsem se také ptal. Auto prý připravý na export na východ. Tak bůh ví, kde skončí.

Každopádně pokud byste někdo kupoval černou 508 jako jsem měl já, tak tu mojí jsem poznačil. 🙂 V prostoru vzduchového filtru jsem udělal fixem bílou hvězdičku, stejně tak v kufru v druhé podlaze. Nelze to přehlédnout, tak si to zkontrolujte 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Pechy, tak doufám, že tě smůla opustila a přeji ti příště nějaký lepší kus ať je to cokoli. To cos tady vše popsal je fakt šílené a celkem tomu nerozumím, že na jednom autě tolik vad. Snad nám to bude jezdit déle :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím že šlo o nepovedený kus, i když se mi tomu v dnešní době plné automatizace nechce věřit. Spousta závad byla elektrického rázu. Sám prodejce si to neuměl vysvětlit.

508 byla prostě srdcová koupě, uhranula mě na první pohled. Poprvé jsem se svezl až v té mojí 🙂 Sice mě zklamala, ale pořád to bude krásné auto 😉

Jsem rád, že jsem za auto neplatil plnou cenu, díky zaměstnavateli jsem měl naprosto zásadní slevu. Natolik zásadní, že jsem na tom aktuálně neprodělal ani korunu a mohl si 508 objednat “na slepo”. Dát za auto katalogovou cenu, tak by to bylo o infarkt.

Aut co by se mi líbilo je spousta. Zatím jsem nic nekoupil. Každopádně bych chtěl vnitřním prostorem větší auto. To mi na 508 vadilo nejvíce. Z venku působí jako velké auto ale uvnitř slabota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

@radim.1008 Asi bych měl založit svoje vlákno, pravda. Já ale chtěl reagovat v podstatě jen na Pechyho, že měl takovej PECH a já se obávám podobného scénáře. Ani jsem se nechtěl chlubit novou károu. Spíš jen vyměnit nějaké informace. Možná bych měl počkat až co na to prodejce, potažmo dovozce a po doufám vyřešení ku spokojenosti teprve udělat vlákno s "dobrým koncem" 🙂 Prodejce zde zatím nechci ventilovat, nechci dělat zlou krev, navíc znalosti mnoha prodejců od Prahy, přes Vysočinu až na Moravu byly všude tragické. Jen jeden prodejce uměl odpovídat na technické dotazy, ale nabídl naprosto šílené financování a nebyl ochoten to napravit. Prozradím ho kdyžtak časem do soukromé zprávy, případně pochválím kladně vyřešenou záležitost a nebo to nejhorší řešení, které snad nenastane ho uvedu jako potížistu, který odmítá situaci řešit. Pevně věřím v rozumné vyřešení a doufám, že to neskončí u paragrafů... Čas se dá trávit i líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...