Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

před 12 hodinami, Weri 605 napsal:

No jo..., stálice jako ty h4wk3y se nám nějak nehlásí... ani na sobotu... ale ještě maj čas... :)

No to bude mmj výběrem ubytování - holt málo pokojů se sociálkou a hned rozebrany. Ale tak snad se ještě někdo přihlásí jak píšeš čas je. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-"příjezd v so ráno , odjezd v so v noci" - snídani ani večeři nechci , oběd ve vlastní režii, dorazím s dcerou (16let) , jde tedy o silný individual, prosím tedy  o výpočet kolik zaplatit  a pod jakým  VS  . A připravte mi nějaké hezké dárky :D 

 

dodatek , do sklárny půjde jen dcera ;)

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 10. 2019 at 23:57, Weri 605 napsal:

No jo..., stálice jako ty h4wk3y se nám nějak nehlásí... ani na sobotu... ale ještě maj čas... :)

To nejlepší, snad, nakonec.... 🔚

 

@Weri 605 Kdy je uzávěrka přihlášek? Nějak to v úvodu nevidím....

Upraveno uživatelem h4wk3y
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 10. 2019 at 12:18, StibTo napsal:

No to bude mmj výběrem ubytování - holt málo pokojů se sociálkou a hned rozebrany. Ale tak snad se ještě někdo přihlásí jak píšeš čas je. 

Jojo to je důvod proč nejedeme na víkendový Vánočák . . .   To a ceny okolního dostupného ubytování : 470x4 jen za dvě noci ??? Smůla - to je drahá sranda na to abych v pátek dorazil , za 940,- se jen vyspal pak sobota s Vámi a zase 940,- abych jen vystřízlivěl a jel domů . . . :bojim    Takže teď nahlas uvažuji jen o cestě na otočku v sobotu.  Poctivě přiznávám a také nahlas - trochu mne demotivuje to , že nevidím kdo se tam chystá . . . :myslim    Jasně Weri - ta je všude to je paráda , pak Radim - také klasika ,  asi Stibfamily , Radek . . . a dál ???     Asi pošlu po Tomovi nějaké "vánoční" dárky a budu mít splněno (pro mne)

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Klemoň napsal:

....................Poctivě přiznávám a také nahlas - trochu mne demotivuje to , že nevidím kdo se tam chystá . . . :myslim    Jasně Weri - ta je všude to je paráda , pak Radim - také klasika ,  asi Stibfamily , Radek . . . a dál ???.......

Jak nevidíš, tohle nestačí?? -

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Weri. Janova bouda už je na víkend rezervována. :super  Ale to jen protože jsem to udělal v euforii z dalšího setkání. Dnes nebo zítra to musím zrušit - úplně jsem zapomněl, že je máti v sádře. Dnes ráno mi bliklo a uvědomil jsem si to :myslim  Tak že můj plán je dorazit po sobotní snídani a večer  (21hod?) zase odjet.   Asi i s 🦴 .

Mám napsal Luci a domluvit nějak ty poplatky ? Ani nevím co všechno. Zřejmě jen nějaký organizátorský + oběd a večeři , že ano ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...