Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Taky bychom ocenili pokoj se sociálním zařízením bohužel smolík. A možnosti přihlášení jsou jen pátek - neděle, řeším přes SZ s Luckou zatím ale bez reakce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že lze přijet jen na sobotu, nebo jen na oběd... :) tato individuální přání si Lucy chce ale řešit sama. Cena nebude tak výhodná jako za celý pobyt. 

Pokud si chcete zarezervovat ubytování, tak stačí jako vždy napsat do vlákna nebo sz, tak jak to udělal třeba zrovna StibTo.

Červeně jsou označené už poslané objednávky v systému... 

stále je tam ještě 15ti lůžák se soc. zař... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele taťkové, vím že to je záhul jak pro Vás tak pro mamky ale užívejte si to. Protože opravdu platí malí děti malí starosti velký děti velký starosti. A já osobně čeho nejvíc lituju tak toho že jsem když byla holka malá pořád lítal z práce do práce a ve finále to bylo k prdu protože stejně ode mě odešla i když se asi po roce vrátila tak ten rok co sem s holkou nebyl vůbec to mě mrzí nejvíc že jsem nebyl u toho když začínala mluvit apod. No teď je to už velká koza teď v říjnu jí bude 14 takže teď je to o tom že se pere s pubertou a na skorotátu si vzpomene sotva jednou za půlroku. Takže užívejte si dokud smradi neodmlouvají a jsou tvárný a chtějí nebo musí s Váma trávit čas. Až odrostou a nebudou s Váma chtít trávit čas protože jako u nás Koně pak spolužáci a kamarádky a pak teprve její matka a někde ještě dál jsem já nevlastní táta kterej ji má ale odmalička za svou. Vím že brečím na blbým hrobě možná že si řeknete proč nám to píše ale tak jako mám tu zkušenost a troufnu si napsat že už jsem v letech kdy nějaký životní moudra můžu rozdávat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...