Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 SW 2006 DPF


Maaartik

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

Dobrý den pánové, jsem zoufalý. Už týden si hrají s peugeotem 307 sw 1.6 hdi 80kw 9hz označení motoru. Píše chybu : chybný signál od snímače přítomnosti víčka palivové nádrže. Vše jsem pročetl a snad i zkusil. Trasa po řidiči jednotku v pořádku. U řidiči jednotky se mění odpor v závislosti na pritomnosti magnetu. Neukazuje na display že je otevřené víčko. Eolys 176 je plný vak. Oba magnety na místě funkční. Chyby smažu a po nástartovani se zase objeví a proto nemůžu vypálit fap. Podeziram řidiči jednotku ale ještě se chci informovat jestli nenápadně něco vás. PS test akčních členů čerpadla eolys funguje. (bzuci) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to ukazuje když to nefunguje ale to už jsem vyřešil byl špatný konektor pod autem. Jenže teď by mělo vše fungovat a chyba se po nástartovani pořád objevuje a to má příčinu že nefunguje regenerace fap a ten už je na 93% plný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl na autě dělaný FAP off nebo nějaká podobná úprava? 

V měření parametrů by jsi mě vidět zda je víčko přítomné/nepřítomné ;) 

Ale spíše bych řekl, že jsi špatně udělal inicializaci vaku a neodpojil diagnostiku nebo nevyndal víčko v daném časovém intervalu, co po tobě chce diagnostika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten vak jsem tam nedával já ale zkusil jsem ho vytáhnout a je úplně plný. Bohužel má diagnostika a ani v servise nemá v nabídce přítomnost víčka jako načtení parametrů. Není tady někdo od Frýdku Místku kdo by měl origo diagnostiku? Ani wow a ani delphi si s tím neví rady asi. Jinak závada se objevila bez jakéhokoli příznaků a nic se neměnilo. Zítra zkusím ještě tu inicializaci a uvidím jestli se něco změní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...