Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pepitovo setkání Peugeoťáků na Svojanově 20-21-22.9.2019 a proč lidi nejezdí už tolik na srazy Peugeot Clubu jako dříve


kobra

Recommended Posts

Mě třeba docela štve, že už jsem 2 roky na sraze nebyl. Byl jsem jen na pár srazech, ale vždy jsem si to užil. V programu nesmí chybět soutěže a nejlépe různého druhu, aby si každý vybral. Chápu, že je to pak náročné pro organizátory. K tomu nějaký večerní program, aby byl čas pokecat u piva 🙂  Vyspím se všude, kde nejsou štěnice a jídlo taky spasu všelijaké 😄

Bohužel květnové srazy se kryjí s akcí tady u nás a tak celkově mi to nějak časově nevychází. Teď mi i @Pepito volal (děkuji), ale už jsem měl také jiné plány.

Uvidím jak mi vyjde vánoční večírek, ale před vánoci to zas bude finanční problém 😞

edit: teď koukám, že květen 2020 by mohl vyjít 🙂

Upraveno uživatelem machulda
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kobraProč... :myslim A na tohle nešlo odpověď Weri vedle ve vlákně? :roll Když se na to ptala? To budeme skákat z vlákna do vlákna? Radku prosím tě to sluč, už pro přehlednost. 

Ceny ubytování a jídla se domlouvají s vedením kempu individuálně. 

Orientační závod byl snad na každém srazu. Vynechal jsem jen jeden a to loni na Hracholuskách. A nevím, že by někde nebyl 

Zimní klouzání jsme zrušili za minulého vedení z důvodu nezájmu členů o jeho konání. Pro deset lidí nemá význam něco pořádat. A jsme zase zpátky, proč už to lidi netáhne na srazy? 

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Weri 605 napsal:

ja se ptala Péti, jestli by jel, i kdyby přijeli všichni, který si pozval....

@Weri 605 Promiň, nějak jsem ten dotaz přehlédl. Odpovím, ano jel. A teď ještě můžu přiznat, že kdyby tam nebylo tolik starých chlapáků, tak bych asi pepitovi účast zrušil, protože se mi najednou nahromadilo těch akcí mnoho, nedaří se mladým ve škole a pro zámkovku, kterou jsem chtěl mít o prázdninách hotovou nemám ještě ani vybagrovanou díru. Ale prostě je to otázka priorit. Kdyby nejel @kobra, @peavey, @Béďa, @Medvěd a pochopitelně i další, tak bych to opravdu odpískal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si to pozorne precetl, ted brzy rano, protoze rano moudrejsi vecera

@kobra a @Pepito muj nazor je takovy, ze @Radek Hurvajz to udelal dobre, v podstate nezmenil puvodni nazev vlakna, ale doplnil ho dle aktualni diskuze. Mate pravdu, ze by to slo asi i rozdelit, ale v tomto stojim za Radkem a myslim si, ze je tu daleko palcivejsi problem k reseni, nez resit zmenu nazvu.

@Weri 605 na Pepituv sraz jsme ucast pomerne zvazovali, protoze Pariz, Svojanov, delani dreva na chalupe, resty z leta v Praze na baraku a tak to mam holt az do rijna co delat. Nakonec jsme jeli, a byl jsem za to rad, byt kdyz jsem videl 1 WC pro pany a jedno pro damy, tak jsem mel strach z ranni zacpy :D , ze jsem sel do akce radsi hodne brzy rano :D . Vedet, ze tam bude 1 toaleta na 30 chlapu, tak bych si vzal prenosnou. Opet, nic proti srazu....... :D :D 

Osobne si myslim, ze to proste lidi prestalo bavit. Vzdyt kdyz jen vzpomenu, kdo byl drive aktivni a uz po nem ani pes nestekne, tak Blizzard, Mates, Paul Jane, Fakir, MK, Falko, v podstate nebyt srazu, tak i Neon, Vvitty, Aka, Netopyrka, Medved, Rebik, pak taky Bohous a jeho parta, a to jenom jedu z patra a takovych clenu, kteri utvareli historii srazu a mych vzpominek, bude daleko vice. Zeptejme se, proc vlastne zmizela ostravska banda, ktera poradala jeste nedavno povedeny sraz, diky ktere jsem mel i moznost navstivit svou vesnicku Prchalov? 

Myslim, ze tu odpoved se nikdy nedozvime. Ale vzdy se snazim byt uprimny, tak za ta leta jsem si udelal pratele i nepratele. Ale opet k tematu - napisu to uprimne. Myslim si, ze je to prosty vyvoj. Nekdo nejede, protoze jede nekdo jiny s kym se nemusi, nekomu se nelibi program, nekomu lokalita, nekomu se nehodi termin, a posledni dobou je svet plny tzv. sebestrednych JAJINKU, kteri projevuji minimalni ochotu se necemu podrizovat, nebo na srazu delat s ostatnima ptakoviny...., protoze by utrpela jejich povest, ci ego. Jsou to jen me domnenky, takze doufam, ze me nikdo nebude chytat za slovo.....

Jeste pridam jeden poznatek, ktery jde ovsem jinym smerem, ale..... vetsina lidi zde vi, ze jsem motorkar.... Drive jsem jezdival aspon na 2 srazy za rok na motorce. Ted uz nejezdim ani na jeden...... Duvod je prosty, narust motorkaru nejen na silnicich, ale predevsim na tech srazech. Vsude fronty, za vsechno chtej nesmysl a vetsinou je to prumyslovy vyrobek k zbliti (treba 95 kacek za langos, to me uz rozsekalo, a jeste se na nej stala fronta 15min.), a opet vsudepritomna komerce. Pivo za jeden zeton (coz je asi 50) uz mi taky nejede, jak by jelo a jeste treba srajda typu Gambrinus. To preci neni sraz motorkaru, ale sraz spousty magoru, ktery tam jedou, protoze jsou prece motorkari, a za druhy musi byt preci vsude videt a kdyz jede Karel, tak jmusej jet taky. No a pak zase taky kultura mych oblibenych toalet po ranu, a co hur, v nedeli rano......

A podivejte se, kolik zbytecnych utoku je jen v tomto vlakne.....

Dekuji tem, kteri to zdarne docetli az do konce, preji vsem krasne rano, hezky se na sebe do zrcadla usmejte, protoze to pomaha, dokonce i usmev na cizi lidi treba v metru.....

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za upřímnost Péťo..! 👍

Děkuju za názor machuldy... vybírám si z toho pokec u piva ... soutěže... 😊

No a Scratchi... ten vývoj... Na tom asi něco bude..., taky mám pocit, že zlatá éra tohodle clubu je bohužel pryč... Dozvuky s pár lidma... Poslední zhasne.... Nováčci moc nejsou.. a když ano tak sou nás plachý... a raději sou no name u obrazovky....

Pár lidí řeší finance.., ale konkrétně to ventilovat nebudu...

Ale jo.... něco málo se sešlo... tak klidně pište dál.. :) a @Pepito kuš, mám tě pořád ráda.. a těším se na tebe..! 🤪 přeci to nevzdáš po jedný větě... :) Koukej co už sem toho vydržela já... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Pepito napsal:

@Béďa, samozřejmě že vím že jsou tu moderátoři, ale asi je to opravdu smutný, že jsem zde položil otázku ohledně úpravy tohoto vlákna, už to neudělám.. :aut

@StibTo, bral jsem Tě jako inteligentního kluka, ale asi jsem se zmýlil, když vidím jak se, nejenom tady, ale i na FB, vyžíváš v urážení těch, kteří Ti zrovna nejdou na ruku. :aut :papa

Ty jsi fakt zajímavě naprogramovanej hele. Že si někde občas rejpnu na to máš u mě bejt už dávno zvyklej a pokud ne můžeš si za to sám ale fascinuje mě co všechno je pro Tebe urážení ;)

A pokud těžko rozdychas že má někdo jiný názor s tím bohužel asi nic neudělám... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Verysek napsal:

Třeba nováčci... Proč nejezdíte na srazy? Neláká vás to? Nebo se stydíte? 

Starý páky Kobra, Peavy, Elton,Přema.. Vy nejezdíte proč? Ale na soukromý jedete? 

Potřebujeme se už konečně něčeho dobrat.. Pořád se tu vyjadřují jen ti, co na srazy jezdí, takže to toho zrovna moc nevyresime.. 

Tak ani + -? No proč.. Protože jestli na soukromý přijede dám příklad 50 lidi a na Peugeot jen 30, tak je asi něco špatně.. 

A nebo je to tím, že dříve měl klub více peněz a tudíž více dotoval sraz a všeho bylo hodně( zábava, jídlo) a teď to více dotují klubáci a ostatní pokulhává? 

V čem je zakopaný pes? 

No nevím, na srazy jedu když mám čas, ale aspoň jednou ročně někam dojedu. Letos i loni na jaře jsem to nedával časově, mám toho trochu povíc. Přibylo mě aktivit a navíc tady na forum už skoro nechodím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, StibTo napsal:

Ty jsi fakt zajímavě naprogramovanej hele. Že si někde občas rejpnu na to máš u mě bejt už dávno zvyklej a pokud ne můžeš si za to sám ale fascinuje mě co všechno je pro Tebe urážení ;)

A pokud těžko rozdychas že má někdo jiný názor s tím bohužel asi nic neudělám... 

Super :super

Čekal jsem omluvu, nebo něco podobného.. :myslim

Ano, máš pravdu, jsem "zajímavě naprogramovanej". Jsem "stará škola" a slušně vychovaný, takže je pro mě normální, že nikoho neurážím a nenapadám a pokud se někdo ozve, že jsem se ho nějak dotknul, tak se mu omluvím..

@Radek Hurvajz zatím to vidím tak, že to budu nějaký čas vstřebávat a pak se uvidí..

@Weri 605 taky Tě nám pořád rád a vždy jsem se těšil na srazy, kde jsi byla a je s Tebou sranda, ale vy ženy víc vydržíte. :myslim

Teď opravdu nevím co bude dál.. 

A pokud jsem tady někoho urazil nebo se ho nějak dotknul, tak se omlouvám. :mad:

Zatím ahoj, Pepito :nevim :papa :papa :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tu nemám jako nečlen co dělat, ale 7 stránek a furt žádný výsledek, takže s dovolením názor staršího --na srazy jezdí stále méně členů proto, že z toho prostě VYROSTLI, další založili rodiny, jiní firmy a jiné aktivity atd., prostě s věkem slábne touha družit se (ano, výjimky potvrzují pravidlo, čest jim, ale tito se zpravidla chtějí scházet se známými tvářemi, néé s nováčky), naopak mladí se scházet převážně nechtějí, protože se neumějí v reálném životě chovat, neumějí se zapojit do kolektivu, protože to neznají, borci jsou akorát v kukle na internetu ( samozřejmě jsou taky vyjímky, ale minimum), prostě taková je doba :myslim

osobně jsem na žádném srazu nebyl a ani nebudu, ač s lidma mluvit umím a nestydím se (kdysi psali ,,v kolektivu velmi oblíbený'' :D), prostě jsem se nasrazoval už dost, stačí mi sem tam poradit s technickým problémem na foru, i když s narůstající elektronikou i toto brzy asi skončí,  tečka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, kobra napsal:

Na základě potřeby zjištění :

a proč lidi nejezdí už tolik na srazy Peugeot Clubu jako dříve
otevírám nové vlákno aby každý mohl svobodně napsat, co se mu na čem líbí a na čem nelíbí.......
Prosím aby toto vlákno nikdo nemoderoval, neb pak to není pokec ......, ale cenzura.

děkuji

 

Kobra, ID 3262 (čísla ale už nepotřebujeme, nové číslo si nepamatuji )
Členem PEUGEOT-CLUBu  jsem od roku 2006
Na základě svého přesvědčení jsem si pořídil 4 vozy , v současné době vlastním stále 3, věkově všechny splňují limit na veterány.
Za rok 2018  a 2019 jsem neuhradil řádné členství, neb jsem nenašel jediný důvod, proč to udělat ( Vrtat se v autech nemám čas a nákup ND v AUTO-KELLY již nevyužiji, o auta se mi stará mechanik s vlastními zdroji ND. )

Posledních srazů jsem se nezúčastnil především z následujících důvodů:

1. Ubytování je dražší , než je cena uvedená na www.stránkách kempu
2. Ceny za snídaně, obědy a večeře jsou vyšší než jsou ceny uvedené na www.stránkách kempu 
3. Program postrádá orientační závod
4. Program postrádá soutěže a zábavu s motoristickou tématikou
5. Není v nabídce zimní klouzání 
 

 

Na základě potřeby zjištění - Nejedná se o zjištění, není tam otazník, je to jen volná diskuze na toto tema

Cenzura - to fakt přeháníš, pořádek na foru není cenzura.

neb jsem nenašel jediný důvod, proč to udělat  - Napadá mě třeba podpora klubu, no nic, nekdo platí jen ze zištných důvodů někdo kvuli podpoře, asi to máš jinak.

Ubytování je dražší , než je cena uvedená na www.stránkách kempu - Jedeš do kempu jen tak, nebo na organizovaný sraz? Ceny jsou smluvní, kolikrát chceme celý kemp pro sebe, Ale to ty musiš vědět, spolupořádal jsi sraz v Lednici Kemp Apollo.

Ceny za snídaně, obědy a večeře jsou vyšší než jsou ceny uvedené na www.stránkách kempu - To samý, smluvní ceny.

Program postrádá soutěže a zábavu s motoristickou tématikou, Není v nabídce zimní klouzání - Nikdo ti přeci nebránil uspořadat sraz s těmito aktivitami, připadně poradit, navrhnout něco, mimochodem orienťák nebyl tušim jen jednou, tak nepřeháněj.

Po srazu se vždy vystavovalo vyučtování, což sice nechapu, je to věc pořadatele, ale pro takovýhle spekulanty kteří si myslí že si ceny jidel a ubytka cucáme z prstu se to celkem hodí, možna by jsi to měl pročíst.

Myslím že toto jsou přehnané duvody proč nejezdit na sraz, ale asi se jeden vždycky najde který to vidí jinak a strhne celou partu :(.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže starý už asi nemá cenu přemlouvat... nový nemáme... necháme tedy ty dvě dotované akce za rok... + libovolný počet mini srazů... Ustupuji od nápadu povinných "uvítání", ale vyžaduji, aby se budget využil smysluplně a spravedlivě rozdělil mezi účastníky.. to snad uvítáte... :)

Ke komentáři Kobry.. Děkuji za názor..! :) pokud mě ale paměť neklame, poslední srazy jedou podle platných ceníků zařízení.. prostě za chatku na noc chtějí 700,- a je jim jedno zda je plná nebo ne... pokud jedeš sám, tak prostě musíš zaplatit dvě postele... co popisuješ sem tady už jednou zaregistrovala, ale myslim, ze už se tak neděje... co se jidla tyče mam na to podobný názor.. ale nedivím se hospodě, ze si na skupinu cenu nadsadí... Pořadatel ktery objedná 100 jidel a odebere a zaplati jich jen 70 (protoze mu lidi odreknou) to preci nebude dotovat z vlastni kapsy a restauraterovi ten material taky nikdo nezaplati....

ono to motoristicky tema se ale dělá dost špatně... ja treba taky hledám plac, kde by se zablblo s autama.., ale letiště v okoli sou travnaty a nebo uz fakt daleko... parkoviste u Kauflandu je sice veliký a blizko... ale .... 😅 Stale hledam...

Jinak vyúčtování srazu Hurvajzi je nutné.. Penize jdou pres clubový účet a nemuzou se jen tak vybrat a ticho... :) taky mi to chvili hlava nebrala, ale pohyby na uctu musí byt dolozeny fakturama a účtenkama... kdyby se to posilalo na soukromý účet, tak by to byt nemuselo, ale prijde mi to nebezpečný... 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Weri 605 napsal:

... co se jidla tyče mam na to podobný názor.. ale nedivím se hospodě, ze si na skupinu cenu nadsadí... Pořadatel ktery objedná 100 jidel a odebere a zaplati jich jen 70 (protoze mu lidi odreknou) to preci nebude dotovat z vlastni kapsy a restauraterovi ten material taky nikdo nezaplati....

To máš pravdu, potom to dopadne tak jako na mém posledním minisraze. Kdy neodebrané, ale objednané jídlo jsem si musel vzít. Nehádal jsem se a tak jsem si vzal @Klemoňě domů do krabičky a sežral ho druhý den k obědu. :DKůstku snědl AKCZ. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč lidí nejezdí na srazy? Lidi mají i jiné priority,nemají čas a nechodí sem tak často a další a další věci.Třeba taky proto,že velkou roli tam hraje lokalita,organizátor a sestava lidí která tam jede. Což je nejhlavnější důvod úspěchu "VIP" srazů. Domluví se lidi který si mají co říct a jsou naladění na "stejné frekvenci".

Za sebe napíšu,že my nejezdíme z důvodu,že každý děláme na jiné směně střídáme se u kluků a tolik dovolené abych ji bral na srazy nemáme. . . . a Peugeota už taky ne. :P Čas který máme pro sebe je vzácnější (jelikož chodíme do práce oba) a snažíme se ho trávit společně.

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na srazy sem nikdy extra nejezdil, asi nejsem spravnej typ. Od doby co mam deti radsi budu vikendy travit s nima nebo s rodicema. Jet nekam abych skoro dva vecery sedel v hospe me uz nebere. A taky doba kdy se auta davali do kupy samodomo uz sou davno pryc tudiz i asi tak 50% lidi sem uz nechodi. Stejne jako cela nalada tady na foru, kazdej druhej chytrej jak radio a cloveka kdyz se opta skoro ukamenujou. Coz z pohledu novacka asi nebude ok ze jo. Dale pak to jak jste schopny se tu pohadat a urazit se kvuli kazdy kravine.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@agresssor Tak ono by nebylo třeba kamenovat kdyby lidi nebyli líní jak vši... A používali hledání, než se zeptaji. Jo a taky četli pravidla fóra. Ale kdo na to v dnešní době má čas, že. Jednodušší je prdnout dotaz do náhodné nevhodné sekce a jít vod toho :super

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale no ták , nééé každej je internetovej závislák a pokud nemá s forem zkušenosti tak to prostě někam píchne . A víte co je nejhorší ?? že ho sejme někdo kdo na to "nemá" pravomoc. Jako moderátor jiného webu mě může nas.rat  když tam nějakej vocas napíše ( příklad ) nauč se vkládat příspěvky ..... né jen že já to přesouvám na správné místo ale navíc mám práci s umazáním jeho zbytečného příspěvku.  Takovej člověk kolikrát se víc neukáže ba navíc někdy vypukne agresivita a napadání namísto že by si řekl je to tu supr stanu se členem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už je jeho problém.... Ono se ne nadarmo říká že na prvním dojmu hodně záleží. A zažil jsem tu dost takových, kteří se pokorně omluvili, výtku přijali a další dotazy už byly v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem , ale opravdu všem vším 😎    A doufám , že se někdo urazí - to je teď nová móda.  Právě jsem se vrátil z práce byť je sobota , jel jsem tam soukromě, ale dokázali mne tam trochu otrávit a tak jsem si otevřel Pálavu, výběr z hroznů a tak bude prča :D

Vlákno jsem si právě přečetl znova a celé a jestli vás zajímá můj názor  -  zde je :      Jo a vy co mne znáte - tušíte , že to bude delší :D                ( ostatní nečíst ať vám nestoupne tlak a nezvýší se tep )

1. Co mne pobavilo, ale jinému uškodilo je to , že se tu vůbec toto vlákno založilo.  (tímto se znovu Pepitovi omlouvám za jeho obavy ze zveřejnění)

Svojanov byla soukrommá akce Pepita pro jeho kamarády (děkuji @Pepito že k nim patřím) a vůbec sem do tohoto fóra nepatřila. Prostě byla soukromá jako grilmasters, kam jsem byl  také jednou k Pršounovi pozván a zjistil až na místě, že je tam také většina lidí z Pug clubu a tak jsem se jako nový s některými seznámil a s některými i vyválel v blátě , ale byla to sranda. Je to stejné jako by tu někdo rozmazával , že jsem byl se @Scratch , @StibTo a jedním neklubákem v Alpách na lyžích.

Kdybych já někoho z tohoto klubu pozval na nějaké soukromé setkání , nějak se to provalilo (jako třeba jedny vinice :D) a někdo mne tu za to chtěl probírat , tak by se se zlou potázal. Každé mu je "výkal" do toho co já si dělám o svém volném čase.

2. To že se občas sejdou někteří klubáci na nějaké soukromé akci mimo club , by mělo být maximálně znamením, že tu v klubu jsou fajn lidi , kterým je spolu dobře !!!  Za mne je škoda , že nedorazila @Weri 605 a @StibTo ale prostě nemohli.  To se prostě stává , že občas se něco po...  jako moje zrušená účast na @radim.1008 srazu. Do poslední chvíle jsem doufal, že dorazíme ale bacil byl silnější, domnívám se, že jsem se dotatečně omluvil. Pokud Radimovi vznikla nějaká škoda, jsem připraven ji uhradit. Ale to že "sežral" i moji porci a teď mu nejsou kalhoty se do škod nepočítá :bacha.

Tolik tedy k tomu , že tady či na FCB někdo vykyndal , že se nějaká Pepito akce konala .   Chápu , že se mohlo některých dotknout , že nebyli pozváni , ale mne také všichni nezvete na svoje "grilovačky" a ikdyž to v koutě 3 dny oplakávám - nikomu to nevyčítám.

3. Z výše uvedené diskuze vzniknuvší podtéma proč se to stalo a co je příčinou a následkem . . . .  Tedy proč na soukromé setkání lidi jedou a na PC sraz ne ???   To nevím , některé názory jsou zajímavé ty zopáknu a doplním o svůj nováčkovský :

A) Na srazy nejezdím, protože už jsem na to starý, mám svojí rodinu , málo času na svoje potřeby  . . .   Za mne ano chápu a souhlasím s těmito důvody - to je ta 1/5 co nejezdí.

B) Na srazy nejezdím, protože dnes už se auta doma neopravují , tak co by mi to přineslo - nemám se o čem bavit . . .  Těchto lidí je mi líto , ale jsou prostě lidi co nemají dánu do vínku společenskou komunikaci - to je ta 2/5 co nejezdí

C) Na srazy nejezdím, protože mne nebaví program . . . No s tím mohu sice souhlasit , mám to někdy podobně , ale můj názor až v mé sekci názorů . . .  - to je ta 3/5

D) Na srazy nejezdím, protože se mi nehodí termín nebo mne tam "kaká" ten a ten člen . . .   - to je ta 4/5    No za mne souhlasím a nesouhlasím.     D/1  termín - může se stát , ale určitě to není pravidlo, takže spíše slabá výmluva.   D/2 nekamarád - a kdo tě nutí se s neoblíbencem na srazu bavit a usmívat se na něj ???  Prostě se mu vyhnu a je to . . .  Já také nesnáším @Scratche , protože je to namachrovanej debil (já ne) , má prsatou manželku (já ne) , rozmazlené ale hezké parchanty ( já ošklivou dceru a syna kreténa)    No tak se s nimi pozdravím a pak už si jich nevšímám a bavím se z těmi co jsou mi sympatičtí. Ty ale teď nebudu jmenovat , protože by se to vlákno mohlo zase zvrtnout jiným směrem.  Ale na setkání byli lidi co nemusím i lidi co mám rád a přežil jsem . . . :papa

E) Na srazy nejezdím protože to stojí moc peněz . . .  - to je ta 5/5    No to je hodně osobní pohled.   Jako člen , který nemá peníze na rozhazování (jezdím v 10 let staré pasti) ale na rohlík mám kdykoliv, jsem někde uprostřed.  Je pravda , že mne Pepitovo setkání přišlo na nějakých 4 000,- povinných (platba Pepitovi za ubytování a stravu tří dospělých ) + 1 400,-  za útratu v kempu (ona ta 🦴 děsně chlastá, kdyby to byla normální manželka, tak by to bylo tak za 2 000,-) + benzín a další náklady jako vstupné , střelba , a další požitky cca 2 000,- Takže když to sečtu na hrubo je to cca u normální  tří členné rodiny 7 až 8 tisíc za víkend a to není úplně málo :(.    Za to už je dlažba do koupelny . . .   Takže toto je určitě pádný důvod proč nejet , ale víme své jak to někdy je . . .  A pokud vím , že mi to "něco" přinese , tak ty peníze párkrát do roka obětuji.  Ale jak říkám toto dokáži pochopit.   

Co nedokáži a ani NECHCI pochopit jsou výmluvy proč neplatit 300,- za roční členství.  Na to abych si vozil prdel v autě mám, ale na členství ne  ???  Ale tato diskuze patří jinam .      

Tak a teď tedy já sám za sebe . . .

1. Proč na srazy jezdím a co mne tam láká ? 

A) určitě tam jezdím kvůli fajn lidem (ty co nemusím nevnímám / oni za to třeba ani nemohou)  Za prvé opravdu zahřeje u srdíčka upřímné přivítání , za druhé se člověk odreaguje u beztematického plkání o všem ikdyž je pravda,že dost často převažuje autotéma ať už nákupy, opravy, pojistky, nehody , vylepšení atd. Ale najdou se i jiná témata , dvojsmyslné pošťuchování a pokud jsou ti lidi v pohodě, tak s nadhledem přejdou i občasný přešlap v komunikaci - DÍKY    Prostě hlava si odpočine (ráno ale stejně bolí :D)

B) určitě tam jezdím i kvůli programu. Zde už je to ale náročnější.   ZDŮRAZŇUJI že toto je jen a jen můj názor a nikomu jej nevnucuji . . .  

Takže k programu :

Začnu tím za co jsem Pepita na jeho setkání neměl rád (nepořádal jej) ,ale pak mi to vlastně nevadilo. A tím je orientační jízda (závod to není)  Zažil jsem jeden úžasný a pak i další varianty , ale nicméně - vždy jsem je dokončil.  Orientační jízda nesmí být stresující ať už časovým presem (večeře) nebo nejasným / vícevýkladovým zadáním. Asi je něco špatně, když jedu opačným směrem a přitom jsem neudělal nic chybně. Tato jízda by mne měla obohatit o nějaký nový zážitek či nové poznání. Nemělo by to být jeď z obce A do obce B a nic z toho. Zatím nemohu říci že by mne některá jízda úplně nas... Leda navigátor, ale to už je jiná písnička.

Dalším bodem jsou soutěže !  Zde prosím - berte to jako názor sice společenského , ale nemotorného starého bručouna :mad:  Soutěží by mělo být více, ale neměli by být za A) povinné a za B) na sebe v hodnocení vázané  Tedy příklad : Soutěž 1. chůze po napnutém laně - pokud má někdo závratě už na schodech - nemůžete jej nutit lézt na lano zavěšené nad zemí ! Soutěž 2. jízda na šlapadle - vem svůj břuch a nacpi se do malé tříkolky.  Pokud jsem člověk,  který si umí ze sebe udělat srandu a nevadí mu prohrát , tak za A) na lano mne nedostanete, protože to hlavě prostě nevysvětlíte a stejné je to s úkolem: zjisti co je na vrcholu rozhledny. Prostě smůla a jsem vyautovanej   B) vlez do tříkolky - jasně zamáčkni mi břicho , roztlač mne a já jedu. Dojel jsem poslední no a ?? Ale jel jsem !!!

Pokud se ale hodnotí všechny soutěže jako celek - přijde to pak někomu líto (nemyslím sebe - já ocením i medaili za poslední místo - viz Strážnice) že za to nemůže. Pěkně to měl udělané Pepito nyní na tom setkání - každý typ soutěže hodnotil samostatně a je úplně jedno že cenou byl mimo jiné ruský otvírák na pivo. Prostě řezání jsem nedělal, šipky neumím ale hrál jsem a v něčem (tuším fotbálek) jsem byl druhý, soutěží bylo mnohem více, to není podstatné. Podstatné bylo, že na sebe nebyly nijak vázané a splň si kterou chceš.   ((  PS moje holky také zabodovali = hrdost  ))

C) Určitě tam nejezdím kvůli dárkovému balíčku.   Láhev vína s potiskem PC byla sice velmi hezkým překvapením , ale láhev jednoho dne vypiješ (k tomu je snad určena) a po srazu ani památka.  Srazová samolepka je asi lepší řešení - buď si ji někam nalepím nebo ji založím a nebo ji vyhodím to už je moje věc.  Je hezké mít ze srazu památku , ale nemělo by to ruinovat klubovou kasu - to radši nic.  Stejně na ten sraz nejedu kvůli té památce. Když nad tím tak přemýšlím, mám ze srazů 3 trička , ale vlastně si je vezmu leda tak na letiště, ale běhat na srazu ve Strážnici s trikem z Mohelnice je trochu úlet, proto mám klubové / nesrazové triko.  Takže než vyhazovat PC peníze za srazovou památku ať jsou radši ceny i pro páté místo. Nebo je dejte organizátorovi. Ono ten sraz zařídit stojí nějaké úsilí , pak v průběhu další úsilí a po skončení akce další úsilí.  To nikdo nechce vidět a pak se najde nějaký trouba, který řeší , že místo za ofigo snídani kempu za 100,- dá za srazovou 120,-   To že má k snídani navíc třeba makovec který v té za 100,- už nebyl nevidí ale ta 20,- navíc ho děsně "žere",  Večer pak "prochlastá"  380,-  za pivo a to mu divné nepřijde.   Prosím to je vzorový příklad , ne že mi Karel napíše , že měl těch piv jen dvanáct :papa

No a to je asi vše.  Mám toho v hlavě více ale to už by jste nedali . . . :papa                   PS: Už vidím dno té Pálavy 🐀

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...