Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pepitovo setkání Peugeoťáků na Svojanově 20-21-22.9.2019 a proč lidi nejezdí už tolik na srazy Peugeot Clubu jako dříve


kobra

Recommended Posts

@Péťa to mi ňák nedává smysl... takže nejsi masový typ... ok, ale na posledních srazech bylo stejný množství lidí jako bylo u Pepita.... Chápu, že osobní pozvánka je prostě lepší, ale dost nereálná v případě celorepublikovýho srazu....

Šlo tedy jen o to, že tam jeli lidi, kteří tam jeli...? Těch pár............ protože třeba Klemoň ani já do starý gardy nepatříme.... Já si totiž dost dobře nedovedu představit co by se stalo, kdyby jeli všichni ti, co byli Pepitem pozvaní... Vždyť to bylo pomalu 40-50 lidí........

@Pepito bylo to na Moravě... 😀 sem pivař.. 🍺 jednoznačně... ale zrovna třeba ochutnávaní vína mělo velký úspěch a byla u toho sranda a právě že se stálo u jednoho velkýho stolu - všichni společně.. 🙂 ale chápu..., jako moravák máš vína plný zuby.. 😀

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605, ale já jsem nikde nepsal něco o "staré gardě". :myslim

Zval jsem lidi, které jsem chtěl vidět. Bylo by jich víc, ale měl jsem omezenou ubytovací kapacitu.

Pro ty kteří nebyli osloveni a pozváni: Byla to MOJE soukromá akce a na tu si s dovolením mohu pozvat koho chci. 

Já jsem sice Moravák, ale ze Severní Moravy a o víně vím jen to, že je bílé nebo červené. 😂 :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi řekni jak tohle chceš rozdělit, no! To je prostě provázaný skrz naskrz a rozdělit to nelze, přispěvky by přestali davat smysl a bylo by tu minimalně jedno vlákno z chaotických na sebe nenavazujících příspěvků.

Jestli mysliš že je dobrý mít na foru přispěvky s nazvem neodpovidajícím obsahu tak je někde chyba asi.

Mimochodem další věc, řeší se tu proč lidi nejezdí na srazy, když to bude v nadpisu tak si to třeba ze zajmu přečtou, když to tam není tak je nějaký setkání třeba nebude zajimat a ni sem nekouknou. Rozdělit jsem to chtěl, bohužel to nešlo.

A jestli si někdo myslí že jsou Modi tady od toho aby každymu pořád něco oznamovali a domlouvali se jestli mužou tak se pak nedivte až s tím zase některej praští, myslim že jsem na prvnim mistě v seznamu.

@Pepito to není přímo na tebe. Vcelku tvoje rozhořčení chápu, ale prostě jinak to nešlo a mně to zvedlo trošku ze židle.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pleteš jablka z hruškama... ja se ptala Péti, jestli by jel, i kdyby přijeli všichni, který si pozval.... páč mluvil o tom masovém typu...

+ reakce na Béďu, že jel kuli lidem.., který dlouho neviděl.., že "nechce" poznávat nový... ale třeba já a Klemoň novy sme....

 Na soukromku si samozřejmě můžeš pozvat koho chceš 😅 to už by bylo fakt přes čáru, kdyby ne... 😡 A na severní Moravě pijete co..? 🤠 Uhlí..? 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že jsme v sobotu okolo druhé odjížděli z Banátu v Rumunsku tak jsme účast museli odpískat.. Sice jsme byli doma okolo 00:30 ale vidina vlastní sprchy a postele po desetidenní outdoorové dovolené po Ru byla silnější.. 

 

DSC_1106.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec klubáci.
V úterý jsem si na základě připomínek , že se nebudeme drbat na facebooku založil na fóru v sekci pokec téma - vlákno......

Pepitovo setkání Peugeoťáků na Svojanově 20-21-22.9.2019
Abychom o svých problémech mohli nerušeně poplkatstranou od všech majitelů FCB.
No a koukám , že se mi v tom mým vlákně někdo pošťáral a přejmenoval mi ho ...... na :
Pepitovo setkání Peugeoťáků na Svojanově 20-21-22.9.2019 a proč lidi nejezdí už tolik na srazy Peugeot Clubu jako dříve
A tak mě logicky zajímá, kdo v tom má prsty..... ?
Neb proč už se nejezdí na srazy jako dřív , to je samozdřejmě diskuse na samostatný vlákno.......

 

tak s barvou ven

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na základě potřeby zjištění :

a proč lidi nejezdí už tolik na srazy Peugeot Clubu jako dříve
otevírám nové vlákno aby každý mohl svobodně napsat, co se mu na čem líbí a na čem nelíbí.......
Prosím aby toto vlákno nikdo nemoderoval, neb pak to není pokec ......, ale cenzura.

děkuji

 

Kobra, ID 3262 (čísla ale už nepotřebujeme, nové číslo si nepamatuji )
Členem PEUGEOT-CLUBu  jsem od roku 2006
Na základě svého přesvědčení jsem si pořídil 4 vozy , v současné době vlastním stále 3, věkově všechny splňují limit na veterány.
Za rok 2018  a 2019 jsem neuhradil řádné členství, neb jsem nenašel jediný důvod, proč to udělat ( Vrtat se v autech nemám čas a nákup ND v AUTO-KELLY již nevyužiji, o auta se mi stará mechanik s vlastními zdroji ND. )

Posledních srazů jsem se nezúčastnil především z následujících důvodů:

1. Ubytování je dražší , než je cena uvedená na www.stránkách kempu
2. Ceny za snídaně, obědy a večeře jsou vyšší než jsou ceny uvedené na www.stránkách kempu 
3. Program postrádá orientační závod
4. Program postrádá soutěže a zábavu s motoristickou tématikou
5. Není v nabídce zimní klouzání 
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím přejmenováním to tak neprožívejte, dotyčný mód jistě chtěl aby název odpovídal více probíranemu tématu. Žádnou křivdu ani omezování svobody slova za tím prosím nehledejte! ;)

@Pepito pokud si zjistil až teď, že jsou tu nějací moderátoři, kteří se to tu snaží nějak udržovat v rámci pravidel, tak je to spíš trochu smutný.. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Weri 605 napsal:

to tedy Kobra....! S barvou ven - proč už nejezdíš na srazy....? :) 

Založil jsem Vám na to sólo vlákno.
Které doufám nebude potřeba moderovat.
Jezdili jsme z Blanska na srazy v 8-10 lidech.
Pořád nevím , kdo se mi zde šťoural ve vlákně.....

tak s barvou ven

Ty Weri? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Twl z který višně jste spadli @kobra a @Pepito??? Moderátoři jsou tady odjakživa a pokud se jim něco nezdá mohou vlákno přejmenovat, zavřít, otevřít, sloučit či rozdělit a nikoho se na to ptát nemusí. Maximálně se to diskutuje v skryté moderátorske sekci 🙄Přestaňte se vozit po blbinach. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Béďa, samozřejmě že vím že jsou tu moderátoři, ale asi je to opravdu smutný, že jsem zde položil otázku ohledně úpravy tohoto vlákna, už to neudělám.. :aut

@StibTo, bral jsem Tě jako inteligentního kluka, ale asi jsem se zmýlil, když vidím jak se, nejenom tady, ale i na FB, vyžíváš v urážení těch, kteří Ti zrovna nejdou na ruku. :aut :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kobra jestli umis cist tak jsi si precetl kdo v tom ma prsty, tvoje dotazy na toto byli uplne zbytecny. Dokonce jsem vysvetlil i proc. 

A misto toho by jsi mohl vysvetlit proc jste prestali jezdit na peu srazy, mně by to celkem zajimalo. 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to vzdávám........... Víte co... mám chuť zrušit všechny srazy........ To je to fakt tak těžký bejt aspoň chvíli normální v pohodě a nes..at chujovinama......? To Vás to fakt baví furt se hádat a pitvořit a osočovat a bleeeeeeeeeeeeee........ Za tohle mám bojovat...???????????? Kolik Vám je...? 15?!?!?! Drsný chlapi všichni co.....
SNAŽIM SE TU dát ty lidi zase dohromady! Všimli ste si toho vůlbec...?!?!?!?! NEEEEE protože vaše kohoutí ega vám zaslepily mozek.... Bože... starý fotrové a neuměj se respektovat.....

A dobrou noc...

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...