Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pepitovo setkání Peugeoťáků na Svojanově 20-21-22.9.2019 a proč lidi nejezdí už tolik na srazy Peugeot Clubu jako dříve


kobra

Recommended Posts

V 28. 9. 2019 at 21:15, Klemoň napsal:

@StibTo Vzhledem k tomu , že jsem tvoji uraženeckou reakci očekával , chtěl bych ti jako bývalému kamarádovi oznámit , že v jednom z těch vypínaču a zásuvek co jsem ti na baráku montoval je bomba. Ve kterém je, ti prozradím jen když se od-urazíš :papa  Tik-tak, tik-tak , tik-tak  :roker

Reakci Jiřiny očekávám s napětím - vysokým 😂

PS: Už dlouho jsme nedali nějakou láhev společně . . .

minimalne zenu a deti jsi vystihnul :D :D :D :D 

V 28. 9. 2019 at 21:24, Radek Hurvajz napsal:

No dopr... ses nejak rozepsal, precetl jsem to cely a da se s tim souhlasit, teda mimo ty tvy dcery, ta neni oškliva ale je ošklive drza na otce. 😀

i na ostatni, jen na me je dcera mila :D :D :D 

V 28. 9. 2019 at 21:26, radim.1008 napsal:

Hustý, pěkně jsi se rozepsal. :super Musím skoro se vším souhlasit a Radimovi újma nevznikla, vlastně ho to druhý den potěšilo. :D

Edit: slečnu dceru a syna kreténa nemohu hodnotit. :D A definice Scratchovic rodiny mě po těch pár pivech velmi pobavila. :D

jeste, ze souhlasis skoro a ne uplne :D :D :D , viz prvni citace :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ona je Katka asi opravdu moje . . . neurotik, ale chová se  k lidem férově jako já !  Tedy kdo ji se... , toho také se ....  :roker    Kdo je na ní milý , tak i ona je na něj milá :papa      Tak a teď si holt každý sáhněte do svědomí  😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

no ja taky, konecne to klapne a revizak me ubezpecil, ze s tim pocita. Posli mi pak do SZ prosim cenik toho ABB :)

edit: sviti chalupa? sviti. Hori? nehori :D tak je evidentni, ze odklad nebyl zasadni problem :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
  • O 2 měsíce později...

Ahoj, myslím že není problém se opět setkat. Ale asi by bylo lepší to udělat v letním období, protože kemp je stále ve stínu a jak jsme zjistili, tak koncem září už bylo celkem chladno. Mluvil jsem s majitelem kempu a říkal že začátek července už bývá dlouho dopředu obsazený. Pokud by byl zájem, tak bych navrhoval termín od 18.srpna do 10.září. Zatím je to tedy jen návrh a úvaha o setkání Pežoťáků. Snad  tady zase kvůli tomu nebudou nějaké hádky, to bych velmi nerad. Kdo by měl tedy zájem, tak napište. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...