Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pepitovo setkání Peugeoťáků na Svojanově 20-21-22.9.2019 a proč lidi nejezdí už tolik na srazy Peugeot Clubu jako dříve


kobra

Recommended Posts

před 2 hodinami, brixtr napsal:

Byl jsem jen na jednom velkým sraze, ale napadlo mne zda tak velkou účast na "Pepitově setkání" nemá na svědomí datum... Jelikož to bylo až teď,tak už převážně lidi nejezdili na dovolené k moři a podobné. Ale tak to je jen můj názor :) 

Datum je určitě důležité. V mém případě jsem dal k dispozici tři termíny. A co bylo důvodem, že na Setkání přijeli Ti, co jsou na společné fotce? Všem jsem osobně volal a pozval je a kupodivu jsem je ani nemusel ukecávat..

Ale to asi nebude dobrý příklad k pořádání srazů, obvolávat každého jednotlivce i když díky dobrému tarifu mě to moc nestálo. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Verysek napsal:

 Poslední dobou na ofiko srazy nikdo moc nejezdí. Ale pokud se udělá soukromý sraz s lidma z klubu( a je jedno kdo to pořádá) , tak je účast poměrně velká. 

Čím to tedy je? Takže výmluvy, že není čas, nejsou peníze atd. nechme stranou a pojďme už jednou pro vždy, zde přesně na rovinu a upřímně říct, proč na ofiko srazech je účast menší než na soukromých? 

Co komu vadí? Co se nelíbí? Co by se mělo přesně změnit, aby byla účast velká jako kdysi bývala? 

Jinak předváděčky budu vozit, když to půjde vždy. Nepotřebuji, aby klub přispíval na palivo, klidně to uhradím ze svého, jako jsem to už jednou udělala jen, aby Pežoťáci měli možnost seznámit se s novinkami a vyzkoušet si je. 

 

Za sebe můžu říct, že jezdím na srazy rád i sám (syn Kuba už nemá zájem a přítelkyni to nebaví).

Pokud zrovna nemám zdravotní potíže a datum srazu se nekryje s jinou mou akcí, (Strážnice se zrovna kryla akcí v Lošticích a přítelkyni jsem to slíbil dřív než byl určen datum srazu) tak jedu kamkoliv.

Dokonce jsem měl naplánováno, že vás překvapím a přijedu na Pražský čtvrteční pokec vlakem, kdy už jsem měl zajištěné ubytování a koupené jízdenky na vlak. Těšil jsem se, že vstoupím do restaurace a všichni padnete pod stůl 😂, ale přišly zdravotní potíže, které bohužel neovlivním. 

Co se týče předváděček, tak ty na srazu vítám, ale pokud je nás na srazu třeba 80, tak je docela problém uspokojit všechny zájemce o svezení a myslím, že není potřeba aby je @Verysek dotovala ze svého. Já bych klidně na benzín přispěl, když se budu chtít svézt. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatujete si na Seci tu restauraci plnou lidi, co tam po sobe hazela konfety a vsude litaly balonky? Nebo na Sebetove jak se blblo s heliem? Sedeli jsme tam tehdy jako parta, a ted vsude vidim jen particky. To chybi napriklad me.

edit: nekde vyhrabu i video :D , pokud nekdo nezazil, a chtel by videt.

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, brixtr napsal:

Byl jsem jen na jednom velkým sraze, ale napadlo mne zda tak velkou účast na "Pepitově setkání" nemá na svědomí datum... Jelikož to bylo až teď,tak už převážně lidi nejezdili na dovolené k moři a podobné. Ale tak to je jen můj názor :) 

No tak fajn.... pojďme si nalít čistého vína, když už si to nakous .... v datumu to není a víme to tu všichni.... 😀 No a je to venku....! 🙊

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Weri 605 napsal:

No tak fajn.... pojďme si nalít čistého vína, když už si to nakous .... v datumu to není a víme to tu všichni.... 😀 No a je to venku....! 🙊

 

V datumu to je, to tu víme všichni.... :super

V uvítacím dárku jako třeba láhev čistého vína to není, každý víno nepije. U mě by skončilo tak, že bych ho někomu dal.... :aut

@Scratch na to kápnul. :super

Chce to lidi nalákat na zajímavý program srazu. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím si, že ty "dinosaury" na Pepitovo setkání dostal právě on.. protože kdyby mi nezavolal a nenamlsal jmény které jsem už léta neviděl, tak by to bylo pro mě jen setkání lidí které už prakticky neznám.. tohle bylo pro mě lákadlo a ikdyž jsem se nestihl pobavit se všemi, jak to tak bývá, rád jsem je alespoň viděl.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Béďa dřív jsem řekl Adél, že se jdu na chvíli pobavit třeba s Blizzardem, a nakonec jsem mluvil s 3/4 účastníky než si pro mě po 3 hodinách nasraně došla od 4. stolu :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605 to máš sice pravdu ale to už mě právě moc neláká, mnohem radši bych tam viděl jména které znám.. za víc jak 13let na klubu jsem poznal spousty lidí a moje nutkání nějakého hromadného seznamování bylo uspokojeno.. ;)

@Scratch já měl vždycky problém dostat se alespoň k půlce, vždycky jsem se někde zasekl.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Scratch napsal:

Pamatujete si na Seci tu restauraci plnou lidi, co tam po sobe hazela konfety a vsude litaly balonky? Nebo na Sebetove jak se blblo s heliem? Sedeli jsme tam tehdy jako parta, a ted vsude vidim jen particky. To chybi napriklad me.

edit: nekde vyhrabu i video :D , pokud nekdo nezazil, a chtel by videt.

Hledat ho nemusíš, normalně se válí na YT. Ale točil jsem to snad na Nokii 5110 soudím podle kvality :D  -

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej @Pepito 😀 to nebylo myšleno, jakože na podzim nebo na jaře jezdí víc nebo míň lidí... ale jakože celkově je jedno, kdy ten sraz je... 😊 co pamatuju já - jsou to přibližná čísla bez dětí (nedá se to úplně přesně zpětně spočítat, +- 5) 

Liberec 85 jaro, Telč 80 podzim, Rakvice 50 jaro, Fulnek 30 podzim, Kokorin 32 jaro, Mohlelnice 43 podzim, Brodak 78 jaro, Hracholusky 33 podzim, Straznice 34 jaro, a dobře Svojanov 27

Ale sám vidíš, že to o tom datumu opravdu není ... ty lidi prostě ubývají ... jediný kdo tam vystřelil je Miník s Péťou na Broďáku, byl to jubilejní... a eště v tom musí bejt asi kouzlo osobnosti.. 😀 protože v Liberci měli taky natřískáno... 😂

Program... to je třeba otázka.. ? Tak pište co vás bavilo nebo co by vás bavilo... A určitě s tebou souhlasím, že to není o láhvi vína.., tam mě šlo o jiný princip, ale to už se tu probralo...

Béďa tu uvedl taky jeden dost silný argument... že už se prostě netouží poznávat s jinými lidmi... já to na jednu stranu chápu.., ale na druhou, těch nováčků tam zas toliko nejezdí...

Já nevim..., asi chceme všichni to samý, ale neumíme si k tomu najít cestu.. budu ráda za každej podnět k zlepšení .. 😊 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seč, Kokořín, Sejfy, Křivoklát, Mělník dokonce i jednou Šebetov, to byla učast nad 100, kolem 150 nebyl problem, nějakých 70 je stale prd

Dřív se lidi předháněli v tom kdo bude dělat sraz, potom to nějak zmizelo a nikomu se nechce.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protoze se zaclo s tema blbejma vyberkama, diky tomu vlastne zmizeli Plzenaci (a teda nekteri diky manzelkam.....) pamatuju si jak jsem mel skoro 80 na zimnim klouzani, kdyz sectu i jednodenaky :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Weri 605 napsal:

Výběrka...? Zasvěťte mě prosím.... 🙂 netuším... 🤭

https://web.archive.org/web/20080514184008/http://www.peugeot-club.com/forum/viewthread.php?tid=26674

 

Tady mužeš studovat

Samozřejmě se to vyvíjelo

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...