Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pepitovo setkání Peugeoťáků na Svojanově 20-21-22.9.2019 a proč lidi nejezdí už tolik na srazy Peugeot Clubu jako dříve


kobra

Recommended Posts

no jde o to,  ze u snidane za 35 cekam to co jsem popsal, platek syra a sunky.... ale u 100 takovy luxus necekam :D 

Kvalitu poradatel ovlivni, ja mel veprovy hody a normalne jsem se majitele zeptal, jakou formou to chce delat, ze kdyz si lidi priplaci 200, ze nechci aby prinesl jednu kytu a 4 klobasy...... a slo to....

@Weri 605 ale vzdyt si odvezt muze... zazitky, fotky, vzpominky, v neposledni rade cenu z orientaku nebo souteze, cimz ho motivujes k ucasti a spolecne aktivite :D  

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to právě vsechno o tech penezich... pokud je clovek ochoten dat 500 na osobu, tak mu udelam klidne hody..., ale sam vis, ze vas 4 ten vikend vyjde v prumeru na 6.000 - 7.000...... to je prostě darda.... 

Kdyz zrusim poplatky, tak bude sraz pro ucastnika levnejsi.. poradateli muzu uhradit nutné naklady s organizaci z uctu a do cen dam jen co posbiram od sponzoru... i to je treba reseni... :)

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekněme že už tady nějakou dobu zacláním a že už mě pár lidí zná i osobně takže si dovolím pár řádků i zde neb můj poslední výjev k fungování clubu je přístupný jen řádným členů. 

Není tajemstvím že osobně se momentálně zúčastňuji jen pražských minisrazíků. Mám k tomu řekněme dva důvody jednak to mám takříkajíc " u držky" přes celou Prahu bych asi nejel pokaždé a druhak mám zájem o dění v clubu bohužel moje časové možnosti byli letos vcelku dost limitované stejně tak jako finance.  

To že někdo udělá "soukromou akci" na kterou pozve lidi které poznal díky clubu to nikomu nejde zakazovat a asi by to ani nikdo nechtěl. Otázka proč byla účast větší než na ofiko akci. Osobně si myslím že na tak velké účasti na této " soukromé akci " má velký podíl to že se zkrátka trefil do termínu. Navíc co vím tak tam bylo účastno i spousta lidí kteří sem přestali z různých důvodů chodit což účast zvýšilo.

Lokace srazů ano spousta nebo většina srazů se děje tady v Čechách nebo na Moravě ale a tím se nechci bratrů Slováků dotknout ale podívejme se jaká bývá účast u lidí kteří to mají do 300 km jednu cestu a jaká by asi byla účast když by sraz byl na Slovensku troufnu si napsat že účast by z české části členstva byla mizivá ano našlo by se pár bláznů kteří by jeli ale ty by se asi dali napočítat na prstech obou rukou. 

Co se týče ubytování a stravování na srazu to je věc která taky pořadatele dost limituje a vím to z vlastní zkušenosti kdy jsem pořádal akce pro jinou partu nadšenců do aut. A většinou jsem ztroskotal na tom že ano není problém nakrmíme celou bandu a kolik vás bude no mezi 30-50 aha ale jo to nějak zvládnem když nebudete moc pospíchat na víkend mám jen poloviční obsazení kuchyně a placu . A další otázka zaparkujeme tam 15-25 aut no to asi ne tady se vejdou 4 do dvora a 5 před barák  a tím si můžeš takhle poškrtat v dané lokalitě víc než půlku restaurací a je to hodně podobné i s kempy ty ve kterých se tak velké akce dají dělat většinou bývají rezervované na x měsíců možná i rok dopředu protože pokud jsou šikovný tak si tím že poskytnou azyl takovým víkendovým akcím prodlužují sezónu a různé takové spolky se tam v dá se říct i pravidelných intervalech vracejí a ano troufnu si napsat že kempů které mají úroveň a dostatečnou kapacitu a i kvalitu ubytování včetně stravování je tady v té republice velmi poskrovnu a většinu z nich už PC za svoji éru navštívil. Další věcí je že dost stravovacích a ubytovacích zařízení nemá zájem o takové akce.  

Co se týče finanční podpory ze strany clubu nejsem si úplně jist jestli je nutné aby každý dostal uvítací balíček v ceně xxx korun. Myslím si že když by každý dostal třeba hrneček s logem clubu a termínem a lokací srazu tak by taky byl spokojený a kolik takový hrneček může vyjít když jich budeš dělat dost tak se asi do stokoruny vejde. Předváděcí auta to je věc která bude asi dělit dlouho. Ale myslím si že když by byli předváděcí auta a každý kdo se chce svézt dal do kasičky padesát korun za každé svezení tak by se na PHM  nemuselo z clubové kasy přispívat tak velkou sumou jako bývalo nutné možná že by to i náklady na PHM dokázalo pokrýt a co si budeme povídat pokud bude mít někdo zájem o to se svést tou předváděčkou tak ho pár desetikorun hozených do kasičky vyjde pořád levněji než když by se objednával na svezení k prodejci protože na to bude muset najít ve svém diáři čas a bude se tam muset nějak dopravit a pokud chce svézt celou rodinu tak musí hledat čas ve více diářích, tady má možnost předváděcího auta v rámci akce na kterou váhal jestli jet ale tohle ho přesvědčilo aby jel. 

amen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož jsem na klubu dost dlouho a zažil jsem "zlatou éru Peugeot clubu", mrzí mě když vidím kam se to poslední dobou ubírá.. nicméně, na Pepitovo setkání jsem dorazil hlavně kvůli lidem, které jsem dřív potkával pravidelně na srazech a rád bych je zase po dlouhé době viděl, toť z mé strany hlavní důvod.. to, jestli to bude či nebude pod záštitou klubu mě nějak zvlášť netrápilo, jelikož Peugeotů tam skutečně moc nedorazilo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Scratch napsal:

 

@MJSytic jako organizator par srazu vim o cem mluvim, a jednodenaky moc nemusim, neb mi v tom vetsinou udelaj bordel, nekteri ani bez omluvy nedorazi, ale to neni vas pripad. A vzdy vas rad vidim. Vyjadrovat se k tomu pochopitelne muzes, nicmene rekl bych, zedulezita jsou vyjadreni ucastniku, kteri se zucastnuji plnohodnotne. :) a neber vse porad jako utok na sebe ;) 

Těžko to tak nebrat, když to tak napíšeš :myslim  Já přece nikomu nekecám do toho, jak má organizovat sraz. Já nikdy sraz neorganizoval, protože vím, že to není moje parketa. Ale nemusím být organizátor, nebo plnohodnotný účastník srazu, abych viděl, že je nějaký problém. A to evidentně je, když na soukromou akci si lidi cestu najdou a u ofiko srazu tomu tak není. Proto by se měla ohledně toho rozvést diskuze, aby se to zlepšilo. A to, že budou mít větší váhu názory a zkušenosti organizátorů je naprosto jasná věc ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, MJSytic napsal:

.....................á přece nikomu nekecám do toho, jak má organizovat sraz.................................

...A jestli tohle není tak trochu ono, byla doba kdy vedení silně ovlivňovalo pořadatele požadavky na toto či tamto, při žadosti o banner dokonce "Já ti ho nechám udělat, ale zaplať si ho, protože já na to nemám čas". Doufám že je to už pryč, nicmeně otravilo to vodu v celým klubu asi.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že ta doba je určitě pryč... dnes po pořadateli nechci nic jinyho než aby osobne zajistil misto a sravu.. pripadne program (orientak, hry, muzea, motokary, cokoli) překvapení (balicek) je v diskuzi. O prihlasovadlo a finance se postaram bez problemu... myslim ze pres ten eshop je to luxusni, velice rychle a prehledne... :) kdo byl ve Straznici tak vi, ze si sam zkontroloval vse s objednavkou... takze kdo bude poradat sraz, bude mit polovicni praci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Scratch napsal:

@Weri 605 no, kdyz byl sraz skoro zadarmo, tak to bylo ucastniku, to se to srazovalo, kdyz se sraz plati, dost ucastniku ubyde. (to je vec obecna a vyzkousena)  To uz jsem tady nekde taky psal.  Takze delat sraz zadarmo pro cleny asi neni uplne spravny cil. Ono zaplatit 400 a pak jet zadarmo na sraz v hodnote treba 1000, to si kazdy rychle spocita :D . Jinak k tem balickum, jo, bylo to mile prekvapeni ale stejne jako balicek, muze poslouzit jiz drive aplikovany model, kdy kazdy, i tedy po vyhodnoceni posledni ucastnik spolecne akce - orientaku/souteze/kvizu apod.  obdrzel malou cenu utechy.  To je pro me treba dobra cesta.... :)

Kdyz uz jsme u tech srazu, tak cilem by hlavne melo byt, aby si to lidi za svy penize uzili. Zazil jsem srazy, kde jsem za 100 dostal k snidani hrnek caje, 1 rohlik, 1 platek levny sunky, 1 platek eidamu a 1 maslicko.... a jeste to ani neslo odlepit od tacku. Zazil jsem i sraz, kde tusim prijeli Neonovi a nebylo pro ne jidlo. Zazil jsem i sraz, kde priozraly majitel kempu podaval zivanskou ve specialni uprave - skorobezmase v case, kdy uz deti spaly. Dalsi podstata, ktera mne z principu trapi je ta, ze si organizator rekne  dejme tomu 400 za luzko v kempovem penzionu, pro celou moji rodinu to vychazi na 1600 a to kdyz porovnam treba s cenou ubytka, co jsem mel v Parizi, tak je skoro stejna, ale je to v hotelu a se snidani formou svedskeho stolu. A to zduraznuju, protoze tady se bavime o kategorii ubytovani kemp..... Chapu, ze z neceho musi zit, a maji sezonu jen 3 mesice, ale cena v kempech se zvedla pomerne dost. Ja pak proste zvazuju, zda jet na sraz do kempu, nebo vzit rodinku do nejakyho peknyho hotelu. Samozrejme, ze u me pak vyhraje kemp, kvuli lidem, ktere tam potkam. Ale pokud se na neco zamerit, tak aby majitel kempu mel kuchare, ktery zvladne uvarit dobre jidlo aby mel dostatek personalu, protoze 2 holky fakt nezvladnou 80 lidi vc. roznosu jidel apod., tam vidim velke rezervy.

@MJSytic jako organizator par srazu vim o cem mluvim, a jednodenaky moc nemusim, neb mi v tom vetsinou udelaj bordel, nekteri ani bez omluvy nedorazi, ale to neni vas pripad. A vzdy vas rad vidim. Vyjadrovat se k tomu pochopitelne muzes, nicmene rekl bych, zedulezita jsou vyjadreni ucastniku, kteri se zucastnuji plnohodnotne. :) a neber vse porad jako utok na sebe ;) 

 

Ukaž mi ubytko, které vypadá rozumně a je levné - prostě celá ČR podražila na evropské ceny. Je to stejný jak když se jede lyžovat, ceny za ubytka Rakousko vs. ČR jsou taky už dost podobné.... To asi pořadatel srazu neovlivní.

 A vždy je možnost být ve stanu, nevyužít společné stravování a tedy celý sraz výrazně zlevnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vena garazmistr, je mi to jasné že v ČR j viac členov ako v SR, bývam na strednom Slovensku, do Prahy to mám 500 km a 6 hod jazdy pri dobrej ceste, čiže len jeden deň je cestovanie, netvrdím že sa to nedá prejsť, jazdil som 2 roky Prahu každé 2 týždne, ale pracovné, na voľný čas by som to nestíhal.

Tu v okolí máme 3 veľké miesta na stretnutia takéhoto druhu, Kúpalisko Drienok Mošovce, kde býva aj celo európsky zraz motorkárov, cca 500, s programom na 3 dní, 2 roky dopredu sa to zajednava, ďalej Lyžiarske stredisko Snowland Valča, zrazy Citroen C2v a potom Kemp Turany Trusalová, dával som foto zo zrazu Trabantov. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Weri 605 napsal:

počkejte... to už se ubíráme někam jinam...

nás zajímá, proč nejezdí lidi na srazy... Je to v programu? Nebo v poplatku...? Protože ubytování, stravu i cestu z toho asi nevyndáme.... :D 

Byl jsem jen na jednom velkým sraze, ale napadlo mne zda tak velkou účast na "Pepitově setkání" nemá na svědomí datum... Jelikož to bylo až teď,tak už převážně lidi nejezdili na dovolené k moři a podobné. Ale tak to je jen můj názor :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Verysek napsal:

Tak jsme se vlastně nic nedozvěděli... Co vám na srazech tak vadí, že na ně nejezdíte.. 

Radši na ně nepojedete než, aby jste sdělili pravý důvod.. 

Tím asi nemá vedení šanci cokoliv změnit, když vlastně neví co... 

Vedení - které? Myslíš Weri?... :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...