Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pepitovo setkání Peugeoťáků na Svojanově 20-21-22.9.2019 a proč lidi nejezdí už tolik na srazy Peugeot Clubu jako dříve


kobra

Recommended Posts

Pozvánku sem měla, ale taky mi to nevyšlo, šedesátiny v rodině se prostě slaví jen jednou... :) Kdo by odolal rautu a setkání kapely po 45ti letech.... 😊

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kobra napsal:

Byl jsem a bylo to bezva.
Na FCB se prý o tom nebudeme bavit , tak můžeme zde.

To jsi špatně pochopil, ja psal že se na FCB nebudeme bavit o srazech jako takových, podpoře atd, a ne o tomto setkání.

Pepitovo setkání ať se probírá uplně všude, tim líp, bylo povedený a všichni jsme se výborně bavili spolu dohromady, klidně z toho uděláme tradici každý rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 9. 2019 at 16:46, Péťa napsal:

Na FCB můžete probírat co chcete, to je mrtvé místo :P

 

@Scratch

@Miss Scratch

@Medvěd

@Medvídě

@minimaxa

@Péťa

@Radek Hurvajz

@Radka S.

@Bazi

@kobra

@peavey

@Escaper

@permonik7

@Béďa

@regius

@Klemoň

@Neon

@MilanF1

@AKCZ

@Emil

@Přema

@elton

@Pe.Tr

@Pepito 

a rodinky 😉

Upraveno uživatelem brixtr
odstraněn obrázek z citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MJSytic, na to se zeptej vedení klubu jestli a proč to není škoda..

A já na fotce nevidím žádné VIP, nebo Ty snad jo?

Na svou akci si můžu pozvat koho chci a s klubem to nemá nic společného, snad jen to, že jsem oslovil lidi, které jsem poznal díky Peugeot klubu. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasně, že si na svou akci pozveš, koho chceš. To je v pořádku. VIP je v tomhle případě myšleno "ti pozvaní".

Jen mě zkrátka zaráží, že na (jak jsi sám napsal) mimo klubovou akci si lidi cestu najdou, ale když je akce klubová, tak...

Přijde mi to prostě škoda :myslim Byl bych nerad, kdyby to, došlo do fáze, že se budou pořádat raději akce "mimo klubové", protože je to tak lepší :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MJSytic moc si nepamatuju sraz, kde byste ho absolvovali uplne cely od patku do nedele....... kdyz uz mluvis o ucasti :D 

A vec druha, ze "pravidla" poradani srazu vypsana klubem, me od poradani dalsiho srazu opravdu odradila. To ze nejsou prachy, je vec jedna, ale to, ze se urcuji pravidla v dobe, kdy se vubec tezko hleda organizator, je vec druha.......

@Pe.Tr bylo fajne, ale osobne mi tam chybely dinosauri z Plzne :( , ale ty asi Pepito uz nezna :( . A verim, ze takovy Paul Jane by jel.... Blizzard a Mates asi ne, ty nemaj zajem ani o obed, kdyz jsem v Plzni.....

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....víš @Scratchi mě je prostě trapný vybrat od lidí co jedou na sraz 300,- a nic jim za to nedat.., jak se to kolikrát stalo... proto jsem vytvořila "uvítací balíček"... např. ve Strážnici dostal každý flašku vína... myslim, že vám to udělalo radost a byli ste překvapení... a o tom to celé mělo i být.... odvezli jste si "památku" na sraz... A dál... člen si prostě hradí roční poplatek.., to víme... a v ňáký formě, která projde účetnictvím, se mu to částečně vrací zpět... jako spolek nesmíme být výděleční... respektive příjmy se musí rovnat výdajům.. proto se dělá podpora srazu... chtěla bych to dotáhnout tak daleko, že člena by sraz nestál nic a nečlen by si poplatek hradil... Proto raději udělám 2 akce za rok, kde může mít pořadatel větší budget, který může využít klidně na raut pro všechny nebo jim zaplatit vstup někam, nebo vymyslet nějaký to překvapení... než to plácat 5x do roka na koleni se stovkou v ruce... 😊

Nehledě na fakt, že se tu stále popírala malá účast na srazech.. jako zkouším co to udělá no.... když se ví, že se potká s lidmi často, tak třeba klidně člověk jednou vynechá...,  že...? Takhle se třeba budou víc snažit ty děsně zaměstnaný gaučáci přijet... - Nevim je to pokus... :) třeba to nevyjde, ale nechat to dál hnít mě prostě vadilo....

Je to srozumitelný..? 😅

 

@Pepito já už se v tom dál patlat nechci... evidentně máš svojí pravdu. Sem ráda, že ste si to užili, já si to taky užila a těšíme se na Vánočák... 😊 Ok..? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Scratch Promiň, já nevěděl, že když se nezúčastňuju pravidelně srazů a nejsem tam od začátku až do konce, že se k tomu nemůžu vyjadřovat :nevim Zase se to snažím klubu vynahradit jinde ...

No doufám, že se ohledně toho rozjede nějaká rozumná diskuze, protože takovéhle osazenstvo by si zasloužil každý "ofiko" sraz. Ne jen ten soukromý :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605  Vím že to myslíš dobře ale v době kdy má klub peněz historicky málo bych se na nějaký uvítací balíček vykašlal. Na sraz mají lidi přijet protože tam poznají osobně někoho koho znají jen z fóra a stráví příjemný víkend, ne kvůli flasce vína "zdarma" :myslim

Členský poplatek je přece zohledněn v příznivější ceně "za sraz" (organizační) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkopíroval jsem sem ve stručnosti to, co jsem napsal na FB:

@radim.1008

Hotovej sraz Peugeot clubu...

@Pepito

Radim Novák to původně měl být, ale vedení klubu nemělo zájem. 🤔

@Weri 605

Je mi líto, že máš tenhle pocit... 😢
Vedení v červnu rozhodlo, že budou pouze 2 oficiální akce za rok kvůli financím.. a to v květnu a v listopadu. Hovořili jsme spolu na téma tuto akci udělat v květnu, a to jsi odmítl... Nabídku dát to na fórum si měl, ale sám si nechtěl... nabídla jsem ti i srazové věci jako vlajku megafon ap... také si nechtěl.. 🙁
Nemám ti to za zlé, ale mrzí mě, že píšeš o nezájmu vedení..., to není úplně fér....

@Pepito

Veronika Zifara Stránská pamatuji dobu, (a není to tak dávno) že byly dva velké víkendové srazy v roce, před a po prázdninách a Vánoční byl na jednu noc, ale současné vedení zrušilo podzimní sraz, tak jsem udělal "Setkání" na vlastní pěst i přes Tvé varování, že nikdo o něj nebude mít zájem a že mi tam nikdo nepřijede.. V květnu jsem to dělat nechtěl, protože si myslím, že podzim je na setkávání lepší (můj pocit,viz Mohelnice 2017).

@Pepito

Prosím, přestaňte se hádat. Chtěl jsem udělat velký podzimní sraz, ale jak už jsem psal, byl jsem od toho odrazen členem vedení klubu  @Weri 605. Mluvil jsem s ní o srazu jako se srazovým koordinátorem. VELMI!!! si vážím toho co Werča pro klub dělá, dělá vlastně všechno, ale protože mi při našem rozhovoru řekla, že nejsou finance na podzimní sraz, tak jsem si udělal SOUKROMOU akci,kterou jsem si nazval "Setkání Svojanov 2019". Pozval jsem na ni lidi, které jsem poznal díky Peugeot klubu. Kromě těch co jsou na společné fotce, jsem pozval  @Weri 605@@re,  @radim.1008 a @Zůza , @Schreek , @janča205,  @KoudaK s Martinou a @222johny222 s manželkou a dítkem. Buď nemohli, nebo nechtěli přijet..

:papa

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já myslím, že můžeme poděkovat @kobra že to tady založil a pěkně to rozmáznul - pokud vím, bylo v zájmu Pepita moc to tady neprezentovat. je to asi tak podobné jako když se tu mihne sraz "Chatzy" - kdybych to chtěl brát řekněme osobně mohl bych tam pak taky donekonečna ukřivděně reagovat jaká to měli pěkný sraz a že mě nepozvali. Já bych tady navrhoval LOCK ale víte co? Dělejte si, co chcete.... 🤪

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha... 😃 tak dobře... tak do toho kopmem úplně  jinak... já myslela, že se vám to líbí... - tenhle systém tu léta byl... tak sem ho zachovala... 🥺

Ale ok... 😃 tak dáme hlasovat... 🙂 

 

Prosím členy clubu, aby se vyjádřili v anketě... :) děkuji... ☺️

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...