Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodám Škodu Fabia 1.2 hatchback rok 2003


JeanJaquesKubi

Recommended Posts

Ahoj, dám to i sem, čim víc lidí to vidí, tim líp... 

Prodám Fabii rok 2003

Motor 1.2htp

Najeto 226tisíc km

STK do dubna 2021

Eko daň se neplatí

Plno dílů měněno, vše viz odkaz

Kosmetický drobnosti z provozu, je to auto, který prostě krom víkendů denně jezdilo, ale vždy se na něm vše opravovalo

Rád bych za ní dostal těch 22tis.

https://auto.bazos.cz/inzerat/110967179/prodam-skoda-fabia-12-htp-rok-2003.php

Veškeré dotazy odpovím v soukromé zprávě

 

IMG_20190924_091709.jpg

IMG_20190922_151335.jpg

IMG_20190922_151320.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych teda po osobní zkušenosti 1.2HTP nechtěl nicméně na nějaké přibližování se po okolí to může být dobré :) Spíš tipuji, že se nikdo teď do koupě vozu moc nehrne - blíží se Vánoce a výdaje... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidim to obdobně s těma vánocema, jo a znám plno lidí, který htp mají od novoty a jezdí s tim rádi, jediný co je mi proti srsti je ten zvuk motoru, jinak to jezdí úplně normálně a na rovinkách i překvapivě živě, klidně se přijeďte svízt pánové, rád vás přesvědčim 🙂

S bráchou jsme odvozili s HTP v kombíku jakožto pracantem v jeho rodině tři auta po dílech a material na stavbu dvou stodol a jedný garáže a taky to jezdí vesele dál 

Auto nutně prodat nechceme, teda já jo ale moje drahá to ořve, je to její první auto a starala se o něj jak o funglovku od začátku do teď, jen už prostě uznala loni na jaře, že půjdeme do většího a mladšího auta, jednak kvůli rekonstrukci baráku (velký kufr + tažné bylo a je potřeba) a taky proto že jsme třicátníci a rádi bychom brzo potomka

Na druhou stranu se fabie občas hodí, teď jsem s ní jezdil já, protože 406 byla v servisu na brzdách, předtím moje drahá, protože Megane byl na výměně termostatu a seřízení LPG, člověk bohužel nemá tolik dovolené aby mohl zůstat doma kvůli autu v servisu a tady z naší vesničky nám do práce nic prostě nejede. Jenže další problém je omezený prostor kolem domu, kam se tři auta nevejdou, no a v neposlední řadě mě nějak vyčerpává starat se mimo jiné o tři auta v baráku. Stačí že ještě dojíždim udržovat auto tatínka, kterej nikdy nebyl moc technickej typ. Toť důvody prodeje, o auto se starám stejně jako o ostatní (viz moje vlákno o 406) a nešetřím na něm (jezdila s nim moje drahá, tak ji nenechám jezdit plívou ve špatném stavu) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě doplním, zájemců je celkem hojně, ale problém je taky v tom, že chci auto hned přepsat, už jsem se jednou handrkoval s jedním pánem slibotechnou, kterýmu jsem dal plnou moc a on auto nepřepsal, chodily mi fotky z radarů a bylo celkem oříšek pána osobně najít a vysvětlit mu jak se zachoval a jak se zachovám já když to urychleně nepřepíše. 

Tomu se chci vyvarovat a dost lidem je to proti srsti. Budiž, buď prodám s přepisem, nebo vůbec, předělal jsem na autě povinné, že to neni existenčně ohrožující investice a při nejhoršim to pár let budu udržovat a pak to nechám třeba neteři až doroste na rozježdění 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Péťa locked this téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...