Jump to content
moty

206 16V 1,6 80kw

Recommended Posts

kolik máš na baterce? řídí to BSI ;) pokud čerpadlo nesepne, tak bych spíše hledal problém v imobilizéru, nebo je odpálený koncový výstup v BSI ;) Jsem z Čakovic, kdyby jsi potřeboval origo diag a podívat se na to ;) 

na baterce 13 a neco,je nova,ta diag.by se hodila,kamarad z Trebsina u Stechovic ktery se tim zivi je zrovna na dovoleny.tak kdyby jsi byl  od te dobroty,rad ti uvarim kafe.jsem cely tyden doma,staci jen zavolat.775422739 Monty

před 8 hodinami, ChouLu napsal:

řídí to BSI ;) pokud čerpadlo nesepne, tak bych spíše hledal problém v imobilizéru, nebo je odpálený koncový výstup v BSI

Nemyslel si spíš BSM ? Čerpadlo je napájený buď z dvojtýho relé (starší modely) nebo z relé v BSM (novější modely) na základě povelu od jednotky motoru . BSI nemá s čerpadlem nic společnýho ...

U relátka pin č. 4 a pak to jde přes nárazový spínač k čerpadlu ;) podívej se na ten nárazový spínač, ideálně odpojit a proklenovat kabelem. 

Najdeš ho u levého tlumiče :) červené velké tlačítko

jo jeste k tomu nar.spinaci,vcera jsem promeroval svorku a bylo tam neco kolem 3,6,zkontroluju to jeste jednou,poradne,vcera to bylo na odchodu.sice nevim kolik tam ma tyct ale tohle se mi zda malo?

cerpadlo nejde vobec?

ak chces zistit rychlo ci je problem v trase ku cerpadlu 

tak musis cerpadlo napojit napriamo ,kludne dotiahnt plus z baterie 

ak auto nenaskoci ,vies ze problem v trase cerpadla nieje ale uplne niekde inde 

pretoze to ze nejde cerpadlo moze sposobit viac veci nielen spatna trasa k nemu

Edited by krtek 2

horka hlava,cerpadlo jsem koupil a vymenil jako prvni.pri prvnim zapnuti zapalovani kratce sepla a pak ani tuk.na svorkovnici cca 8,3V

vsak ano 

preto potrebujes vediet ze ides spravnym smerom

tymto to neopravis na stalo len si potvrdis ze je v tom problem

potom mozes vyklemovat ten narazovy spinac jak ti radil Cholu

to je robota na minutu

alebo to vyklemuj hned je to rychlovka

Edited by krtek 2

ahoj,tak ze:narazovy spinac-zadna zmena,BSM:vyndal jsem pojistky a meril na svorkach,v rade tech klasickych,myslim tim co do velikosti,je usporadani z leva do prava,pohled od ridice toto/30/M/5/30/10/5/5/M/5/M/M/20/,na vsech namereno 13V jen na 10tce 4V,muze to byt ten problem?(M jako mezera)