Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Všechny zdravím!


Dadadavid

Recommended Posts

před 9 hodinami, StibTo napsal:

Mám takové tušení... Lukaro? 

Lukaro byl někde z Ostravska. :myslim

Nechyběl jsi nám, ale pokud už máš jeden nick, jako že máš, tak je proti pravidlům, zakládat si další. Když jsi se nemohl dostat na svůj nick, tak asi neznáš heslo nebo to má svůj důvod. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pravda, že jsem čekal jiné reakce po deseti letech :) Koukám, že Hurvajz asi nějak zmizel, jinak by tu dávno něco napsal :)

Na svůj starý účet Dadadavid jsem se nedostal, protože jsem smazal tu emailovou adresu, na které jsem měl účet a heslo si nepamatuji.

Tamten účet se tedy může odstranit a pokud vadí, že jsem vás zde chtěl pozdravit, tak mi dejte ban i na tento, stejně si tu víceméně jen čtu, nemám potřebu sem něco psát.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně, myslel jsem spíš období, kdy jsem zde byl skutečně aktivní, to jsem ještě tehdy neznal Facebook a byl jsem na tomhle fóru nezdravě závislej :D Před čtyřma rokama jsem tu možná přidal jedno nebo dvě témata, nevim... neni to teda 10, ale 9 no :) To byly casy, kdy jsem mel svoji 306 a 406, teď mi bude za dva dny 28 a uteklo to, jako blázen, vše je jinak. Konečně jsem se dostal někam s kapelou, mám pořádnou chlapskou práci, nové bydlení... no paráda

 

Upraveno uživatelem Dadadavid
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to děkujeme za informaci. :D 

před 16 minutami, StibTo napsal:

Po deseti? Někdo neumí počítat - spíš po 4. Hurvajz musí nejprve vystřízlivět a dojet domů pak sem teprv třeba něco u napíše :)

Přesně tak, po čtyřech letech. https://www.peugeot-club.com/profile/26986-dadadavid/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Hurvajz to četl hned, ale myslel že netřeba nijak reagovat, časy kdy jsi měl 406 a 306 byli dávno tatam už když jsi tady blbnul s nějaký hnilým Golfem :D

Kdyby jsi požádal o opravu mailu ve svem učtu tak by se ti přihlásit šlo, tahle jsi opět za rebela. Hezky popros MJSytic o opravu a sloučení, pokud teda nepojedeš ve starých kolejích

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...