Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 1.8i Ew7 rozvody


Háček

Recommended Posts

Pohromadě to drží tření. Prostě to nastavíš, dotáhneš na moment a drží to. Klika se aretuje do setrvačníku, v bloku je díra cca 22-25mm, v setrvačníku 6-8mm, takže to chce vysoustružit přípravek.  Nastavení rozvodů bez péra (klínku) je o něco přesnější, ale o dost pracnější. Ale takto už je to dneska na mnoha motorech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak motor sice bezi ale kape voda z trubky co vede z vodni pumpy .. Gumicku jsem nasadil novou vnitrek lhce potrel vazelinou aby to slo dobre dovnitr ale tece to. Znova pumpu vyndavat nebudu budu laborovat kde to rozebrat abych nemusel rozebirat znova rozvody... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba pravdepodobne na moji strane, pri nasazovani vodni pumpy jsem asi spatne najel pumpou na trubku a serval jsem ten gumovy o krouzek, trubka sla celkem dobre ven i dovnitr. Na trubce jsou celkem 3 gumicky vsechny jsem.dal nove ve federalcars je maji skladem, 3 staly kolem 260kc takze parada. Sice jsem u toho nadaval jako krava ale ve finale je to jednoduchy jeste dodavam fotku pripravku na aretaci kliky co jsem si vyrabel 

DSC_0106.JPG

DSC_0107.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...