Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Disky pro Rifter


Packy

Recommended Posts

V 20. 11. 2019 at 15:49, perito napsal:

@LadaM70 Jsou to 17" a místa tam ještě je i se závažím.

Jinak obuto GoodYear Ultragrip G1 a na první lehce namrzlé silnici zatím velmi dobré...

Ahoj Perito, ty disky jsou parádní 👍👍👍. Jestli ti to nebude vadit mohl by jsi mi poslat kontakt na ně? Moc se mi líbí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady maji super konfigurator i s riftrem a barvu si das jakou chces

https://www.elektrony.cz/cs/alu-kola/konfigurator/peugeot/peugeot-rifter-e-2018//17/#?color=ffffff&brand=platin&type=platin-p84-fullblack&id=34066700

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
V 5. 3. 2020 at 14:04, nirum napsal:

Skusím to, ale až na podzim, teď to už přezouvat nebudu. Mám ještě dilema , můj rifter je bílý a teď nevím jestli dát ty černé disky, nebo ty stříbrné. Nejde mi to nikde nakonfigurovat. 😪 

https://konfig.autec-wheels.de/konfig_rad/graphik.php?farbe=ffffff&tieferlegung=0&artikelnr=X7017445052122&fahrzeugtypid=5505&felgendurchmesser=17&lang=deu

Právě jsem je objednal z carspneu cz na bílý allure long. Díky kolegovi Perito za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj všem, nedávno jsem tu čerpal info ohledně vzdálenosti brzdového třmenu od ráfku předního kola. Mně to vychází na cca 5mm a dle mechanika je to bezpečné a OK, zvláště pokud nebudu jezdit jak divočák. Vy, kdo máte Rifter / Combo / Berlingo / Pro Ace City, určitě víte, jak je to pohodové auto. Jezdit jako divočák není na pořadu dne. Moje zkušenost, 5mm stačí. Bez změnu stylu jízdy nepozoruji jakékoliv uvadání brzd či jiný neduh. Kdybych jel nějaké serpentiny nebo Ecce Homo, stejně bych přibržďoval motorem. Potvrzuji nutnost pohlídat si v takovém případě přední disky - kam přijdou závaží a myslet na to při každém přezouvání (a vyvažování). Krytky středů mám objednané, ještě nedorazily.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Upraveno uživatelem henrz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte pani. Dnes som konecne prezul na letne a urobil som to opacne ako vacsina, tzn. originalne disky som si nechal na zimnych gumach a k letnym som kupil uz v diskusii spominane Dezent TA Dark 17”. S vysledkom som velmi spokojny (uz len auto umyt),a to napriek tomu,ze obute vyzeraju o palec mensie. Stredy som nedal Dezent,ale original Peugeot,ktore vyborne pasuju. Vysledok posudte samy 🙂

 

 

7A5D96A4-178F-4B4D-B6E7-828AE92CAB4B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
V 4. 4. 2020 at 21:26, perito napsal:

Taky jsem objednával z carspenu komplet kola - přišlo to dobře zabalené, zcela v pořádku, dobře vyvážené, černé závaží, správná sada vložek a šroubů - 100% spokojenost...

@Filian Nahoď pak fotku až budou na autě 😉

Ahoj perito taky jsem je tam objednal už v dubnu, jak jsem ti psal. Mám je doma, ale stříbrný. Teď je nechám obout na zimu. Ovšem nevěděl jsem, že je potřeba taky objednat  ty vymezovací kroužky a v balení nebyli. Můžeš my poslat nějaké číslo, nebo označení těch kroužků. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brock 16" RC32 graphite + Sava MT2 zimne - zavazia museli is do do jarku v disku. Original peugeot su ale krajsie, ale 🤑

20200929_094211.jpg

20200929_094221.jpg

20200929_094228.jpg

 

Vyjadrenie dodavatela:

"Pri tomto type auta sa ale používa troška iný spôsob vyváženia, obdobne ako pri motorkách len na jednu pozíciu tj nie na pásiky dnu a von. Zaujímavé ale že zvládli dať tie závažia dnu do kolesa, väčšinou toto servisy nie sú schopné spraviť. Klobúk dole potom.

Inak disky sú samozrejme aj certifikované na Vaše auto tu je certifikácia a schválenie:

http://gutachten.bmf-application.com/ga/R02/RA-000958-216-D0-17b-1-001.pdf

Vo výsledku Vám to spravili ako maliar co nedokáže spraviť bielu stenu, ale fresku Michelangela áno, toto je pomerne unikát. Viľakedy sme to v servose robili aj my pre fajnšmekrov. Pri tomto aute sa občas nájde servis čo nemá skúsenosti s akýmto postupom, ale Vám to spravili famózne."

 

Upraveno uživatelem Vajaj
Vyjadrenie dodavatela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám se do tohoto tématu sice už ne jako vlastník Peugeotu, ale mám Toyotu Proace City Verso. Řeším zimní pneu a raději bych zůstal spíše u 16" rozměru. Sice jsem dostal z výše zmíněného obchodu elektrony.cz vyjádření že na na naše auta v 16" rozměru pouze nejdou jiné než plechové disky nebo lité OE od automobilky.  Myšleno z důvodu velkých brzdových třmenů...
Zaujaly mně ty "hybridní" plechové disky na které se zde už někdo ptal loni:

https://www.pneuok.cz/plechove-disky/alcar-hybrid/6.5jx16-5x108-et47-65.1-kod-130601a/
Nemá už s nimi někdo zkušenost? Není problém se vejít.

A k těm několikrát zmiňovaným Xenos diskům Autec. Má je někdo v 16"?

A nebo co by jste mi doporučili ověřeného v 16" provedení mimo běžné plechové disky?


Jinak v TP pro Toyoytu mám předepsáno 6,5x16 ET47 C1 A 205/60 R16 92U a 7.0x17 ET50 205/55 R17 92U - jestli je trochu odlišnost v ET z důvodu jiných blatníků, nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...