Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Disky pro Rifter


Packy

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Chtěl bych se zeptat jestli už má někdo zkušenosti s neoiginálními Alu disky na Rifter? Koukal jsem na tu škvíru mezi brzdičem a originálním 16" diskem u Berlinga je fakt dost malá tak že by s neoriginálními disky mohl být opravdu problém.

 

berlingo_rafek.jpg

berlingo_rafek2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

RIFTER, BERLINGO, COMBO by mali používať rovnakú techniku, tak si dovolím prispieť do diskusie aj ja 😀

Na OPEL COMBO LIFE 1.5 96 kW mám na zimu pripravené BROCK RC30 7x16 5x108 ET47, foto prikladám, závažia sú štandardnej hrúbky (existujú aj tenšie).

Peter

COMBO disk-brzda.jpg

Upraveno uživatelem petervel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolesá ešte nemám na aute, včera som len jedno vyskúšal po prečítaní tejto diskusie (aj na citroenovskom fóre).

Disky sú schválené výrobcom pre COMBO s týmto motorom, tak som pred pol hodinou foto poslal aj predajcovi diskov (eshop) s otázkou či je to OK. Čakám na odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak gentleman - auto jsem objednal s "plecháčema" a dostal k tomu docela epesní šedivé krycí poklice - auto s nima vypadá docela pěkně. Alu Taranaki jsou v akci a stojí něco přes 16 tisíc - ale je k nim třeba dokoupit 20ks šroubů (na eshopu jeden stojí 133 korun) a okrasné středy. Zřejmě tedy koupím 4ks plecháčů i na letní a bude. Za ušetřené korunky koupím tažné, příčníky, řetězy a ještě zbyde 🤣

Jen ty plecháče nemůžu nikde na eshopu najít ...

Rifter_2.jpg

Upraveno uživatelem Packy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

perito : ty disky vypadají mega luxusně ! to jsou 16" nebo 17" ? a ještě by mě zajímalo, jak jsou na tom vůle kolem třmenů s ohledem na vyvažovací závaží, dost se o tom píše, že je u Riftera s neorigo disky málo místa po obvodě pro třmeny. Díky moc za odpověď :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...