Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Disky pro Rifter


Packy

Recommended Posts

Ahoj,

objednal jsem si Riftera s "plecháčema" a okrasné disky (viděl jsem je a přišly mi v pohodě). Jsem však zvyklý mít dvě komplet sady kol na zimu/léto, tak bych chtěl dokoupit nějaké nové disky (ideálně ALU) na léto a na plecháče přezout zimní.

Díval jsem se na peugeot e-shop, kde jsou 16" TARANAKI v "akční slevě" za cca 16 000 (příplatek v ceníku je přitom 12K) - a to  bez okrasných středů.

Máte nějaký tip na jiné/alternativní alu disky? Popř. jaké rozměry hledat? Někde jsem před časem viděl reportáž o neznačkových discích, které nejsou homologovány a při jizdě (např. přejezd hrany) se mohou rozlomit ... to bych asi nechtěl :)

Packy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@perito No já bydlím v podhůří Krušných hor a do hor jezdím téměř obden - nyní jsem obouval Continental T860 a nikdy jsem nemel problém s výjezdem kamkoliv (samozřejmě s příchodem listopadu do auta automaticky vkládám řetězy, lopatu a startovací kabely :) ). Takže já se zimu snažím nepodcenit. Pokud mohu porovnávat z vlastní zkušenosti, tak jsme loni byli v Krkonoších a já jsem k chatě s "kontíkama" v pohodě vyjel, zatímco ostatní, co obouvali Barum Polaris zůstali v polovině kopce ...

Nicméně si nejsem jistý, jestli tyhle T860tky jsou dostupné i v rozměru pro Rifter ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@perito Tohle omezení jsem měl u Tourana na 17" taky - řetězy by mohly orvat podběhy ... proto jsem měl na léto fešácký 17" a na zimu 16" plecháče ;-D 

Doplněno:

Koukal jsem na ceny těch TS850 SUV a za 16" chtějí cca 2500. To je celkem pohoda. Na Touránka mě značkový letní zadní (nevím proč, ale zadní jsou z výroby širší než přední) stály 4500 ... takže zimní stále oK 🤣

Upraveno uživatelem Packy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.....já zatím jen čekám na výrobu , ale už jsem se začal take rozkoukávat tady jsou moje dva navrhy na zimní sadu v 17 palcovém provedení.............vzhledem k tomu že čekám na GT Line. Třeba se nekomu budou líbit.......

https://eshop-peugeot.cz/cs/alu-kola/1974-sada-alu-kola-peugeot-merion-17-508-r8.html

https://eshop-peugeot.cz/cs/nova-3008-p84-od-2016/1505-sada-alu-kola-peugeot-chicago-17-nova-3008-p84-nova-5008-p87.html

Bez názvu 01.png

 

Bez názvu 02.png

Upraveno uživatelem petrkaspi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...