Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

koupě ojeté 5000osmičky


Romipol

Recommended Posts

dobrý den všem,

rád bych se zeptal na vaše zkušenosti s model 5008 (MPV)

 partnerka si chce zakoupit tento model jako rodinný vůz. Má představu max - 6-7 let stáří, +/- 100 tis.km a hlavně DIESEL s cenou cca 300.000,- Kč 

Chtěl jsem všechny Vás poprosit na co všechno  si dát při koupě této ojetiny POZOR (třeba kdy rozvody , EGR ventil, DPF filter apod.)  a hlavně kterou motorizaci ? Stačí na toto (celkem těžké) auto vznětová 1,6 nebo raději připlatit a jít do dvoulitru....? Bydlíme na vesnici a předpoklad  je, že v autě budou vždy minimálně dvě děti a dospělí občas děti tři 🙂

koukal jsem se na inzeráty 1,6 je všude jako ojetin mraky s těmi dvoulitry je to horší moc jako ojetá v ČR na trhu moc nejsou a když, má to většinou nějaké ale...

poradíte? 

díky všem, kteří přispějí 

Roman

P.S. podobné téma zde již bylo, ale je z roku 2010 a já potřebuji aktuální info, tak se nezlobte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedmiletých 5008 asi moc nebude.

1.6 eHDi mám a pro běžný provoz stačí. Když je plně naloženo, kopcovitá dálnice už začíná být limitní. Dvoulitr až takový rozdíl nebude. 

Cenu bych si představoval tak 230, 300 už je dnes skoro dost.

Spousta výbav, 2 druhý převodovek. Mám tu robotizovanou, někdy na ni nadávám, jindy jsem za ní skoro rád. Panorama střecha spíš pro zlost, parkovací čidla mám i vepředu, ale není na ně moc spoleh. Rádio může být s navi, HUD, ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...