Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nátlak CKP


as.milov

Recommended Posts

Milý přátele Peugeot clubu

Přišlo mi že dlužím za nějakou 406 kterou jsem nikdy nevlastnil a nevlastním složenka na 10000,- Když nezaplatím ekzekuce.

Obrátil jsem se na policii, ta to řeší, prý CKP dostala od majitele kupní smlouvu, kterou jsem nepodepsal ani neviděl. Majitel vozu to neřeší, pry auto prodával jeho otec. Ten i viděl občanku, bylo to před 9 měsíci podle CKP co poslala. 

Mám rád 406 mám dvě. Bohužel mě asi přijde láska k nim velmi draho. 

FK 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K prodeji resp. přepisu je nutný ověřený podpis. Pokud mají jen smlouvu a ne dokumenty na přepis, tak rozporovat zda se jedná o tvůj podpis. Kde si v době prodeje byl, kde došlo k prodeji...?

Majiteli vozu prodal auto jeho otec? Otec nebyl vlastníkem a auto prodal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud víš ,že si nic nepodepisoval neplat!!exekuci můžou jen strašit,to by nejdřív museli podat na soud pod ,který spadás ty platební rozkaz,když se neodvolala nabyde právní moci=může přijít exekutor😋

Pokud podas odpor, proběhne obcanskopravni soud,ale ty hovada to jen zkusí....pokud jsi podal trestní oznámení na policii a nikde si nic nekupoval bych byl v klidu....nebyl jsi u toho auta někdy jen pojistníkem?protože ckp většinou jen otravuje posledního pojistnika,protože do registru vozidel nemá přístup...protože tím by zjistili,že majitelem nejsi ty😉

Nestahuj kalhoty když Brod je ještě daleko....😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...