Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Display peugeot 307


rinnegato

Recommended Posts

Ahoj ve spolek,

mám Peugeot 307 r.v. 2004 s radiem a displayem - viz. foto. Display je vadný. Chtěl jsem ho tedy vyměnit za nový. Zjišťoval jsem postupně na netu, jaké jsou možnosti a mimo jiné jsem narazil na aliexpresu na sady rádio+display...je to už větší display, jako je ve faceliftových modelech, ale nejsem si jist, jestli by to šlo jen prohodit s tím, že veškerá kabeláž je připravena a chodilo by to.

Případně jsou nějaké jiné možnosti, jak mít provozuschopnou sadu, na které bych viděl informace z palubního PC a autorádia za relativně nízký peníz? Líbilo by se mi například řešení - viz. foto. Tedy ponechat originální autoradio a vyměnit za větší display..

peugeot_307_vadný_displej.jpg

radio_peugeot.jpg

autoradia-original-peugeot_renault.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád sháním nějaké info. Podle všeho mám tedy radio RT3 s vysvíceným displayem, jako je na fotce. Rád bych display nahradil tím větším (neví, jak se jmenuje). Čekají mě nějaké záludnosti? Změna zapojení, doplnění nějakých kabelů, atd...?

Eventuelně kdyby někdo měl schema, jak to mám teď a jak by to mělo být s tím větším displayem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jem sháněl a sháněl a nemůžu nic sehnat. Napadla mě ještě přestavba na 12ti PIN display. Máte s tím někdo zkušenosti, jestli by to šlo? Nesehnal jsem zatím nikde plány elektriky k autu, ale počítám, že dva piny budou napájení, dva CAN... existuje třeba nějaká redukce?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den již několik kousků jsem měnil. Jde vyměnit jak audio, tak velký barevný LCD, Uděláno již x 407 a dnes jsem prvně dělal i 607R. Dokážu to jak zapojit, tak i spárovat. U 407 je to sranda na dvě hodiny, u 607 je to sraní na 4 hodiny.

Lidé většinou ty rádia s optikou kupují kolem 1500 + ten velký LCD i s rámečkem kolem 2000,- Kč. Litr až dva si beru za práci, litr za párování. Celkem tedy kolem 6500,- komplet a je to pak originál a ne nějaká Čína.

Upraveno uživatelem Votary.69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...