Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto netáhne


Návštěvník

Recommended Posts

Ahoj,  při cestě z Chorvatska mi auto přestalo táhnout jak má. Předpokládám, že bylo v nouzáku.  Začalo to tím, že jsem si chtěl zapnout tempomat. Po přepnutí na tempomat to hodilo hlášku Cruise control faulty. Potom to hned přestalo táhnout. Na nejbližším odpočívadle jsem nahodil čínskou diag Bluetoothovou a ta mi napsala P0226. Je to něco  s polohou pedálu. 

Má otázka zní. Je to tím pedálem, nebo se mám bát ještě něčeho jiného. Jinak mám 407 2.2 biturbo 125 kW. 

Již jsem se objednal do Peugeotu, ale musím vydržet 4 dny. Ale nějak mi to nedá,  tak se raději ptám. 

Díky za tipy a rady. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, neboj, když jsem se tam byl objednat, tak jsem to tam popsal. Ale byla tam už jen slečna na recepci a ta nevěděla a že už tam mechanik není. Ona si to poznamenala, tak uvidíme, ale stejně je ještě jednou upozorním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak teprve teď mi vrátili auto s tím, že mám špatnou podtlakovou regulaci turba a vyčíslili mi to na 61 tisíc. Chtěj měnit celé turbo. 61 rozhodně nedám, to nemá ani to auto cenu. Takže mi nezbývá nic jiného, než sehnat tu podtlakovou regulaci turba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
Návštěvník

Zatím nijak. Auto stojí a nejezdí. Pořídil jsem si nové  auto (Karoq) tak na to moc nepospíchám. Ale asi bych to měl už dát dohromady.  Ještě nevím jak se rozhodnu. Do šrotu ho můžu dát kdykoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Návštěvník

Tak jsem se konečně rozhoupal. Auto jsem zkusil dát do jiného neautorizovaného servisu. A hle auto najednou jede. Bylo to "jen" nějaké čidlo. Za 4700 Kč a auto jede. V autorizovaném servisu mi to vyčíslili na více jak 60 tisíc a to ještě bez práce. Myslím si, že je to docela velkej rozdíl. To mě přesvědčilo, že nemá cenu jezdit do autorizovaných servisů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak jsem se pobavil s mechanikem a byl to senzor tlaku sacího potrubí. Když připojil diagnostiku, tak mu to hned to čidlo nahlásilo. Takže nechápu, co celý měsíc v autorizovaným servise dělali. A ještě si tam řekli 3200 Kč za prohlídku turba. A kvůli tomu jsem s tím autem víc jak půl roku nejezdil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...