Jump to content
Sign in to follow this  
Béďa

Natáčení filmu 3Bobule s nadupanou 308GTi

Recommended Posts

Pežoťák Lukáš Langmajer si přizval k natáčení filmu 3Bobule nadupanou 308GTi

Prázdniny skončily a poslední klapka spadla i za natáčením volného pokračování letní komedie 3Bobule z prostředí prosluněných moravských vinic.  Po více jak deseti letech od uvedení prvního dílu se tak před kameru vrátili osvědčení herci Kryštof Hádek, Tereza Voříšková a Lukáš Langmajer. A právě díky posledně jmenovanému, který se mezitím stal, s ohledem na svůj vřelý vztah ke všemu co má kola, ambasadorem autosalonu KOPECKÝ, tj. Pežoťákem, si v tomto pokračování zahrála i nejsilnější verze modelu Peugeot 308, GTi o výkonu 270 koní

Lukáš Langmajer, který ve filmu obsadil roli  Jirky, se na natáčení a všechno, co je s tím spojené, samozřejmě těšil, protože svoji práci miluje. „Jde o letní komedii, zábavu, která má vyhnat chmury z  hlavy, to všechno na pozadí vinařské tématiky, krásné krajiny Pálavy a přátelství,“ pochvaloval si těsně před natáčením.

Když se Lukáš domluvil s produkcí, že se v jeho scénách objeví ve voze Peugeot, což je značka, kterou díky svému ambasadorství a především úzkému přátelství s majitelem autosalonů KOPECKÝ používá i v soukromém životě, padlo rozhodnutí s ohledem na zadání ze strany produkce, na model 308 v 5-ti dveřovém provedení. A jelikož má Lukáš vedle své hlavní záliby, kterou je herectví, také vášeň pro rychlá auta, byl vybrán aktuálně nejsilnější vůz v nabídce značky Peugeot, sportovní verzi 308 GTi s výkonem 270 koní. Od ostatních variant modelu 308 se GTi liší i několika výraznými prvky, kterými poutá pozornost, jako například předními brzdami s červenými třmeny z dílen závodní divize Peugeot Sport, nebo efektním dvoubarevným provedením. Je pravda, že rekvizitářům některá specifika vozu dělala trochu vrásky na čele, jako například absence standardní ruční brzdy, ale se vším se nakonec poprali a vše proběhlo dle očekávání.  

Oba předchozí díly Bobulí vidělo v kinech 800 tisíc diváků a televize je oba pravidelně opakuje také na svých obrazovkách. Film, za jehož projektem znovu stojí Vinná galerie, bude mít premiéru 12. března 2020 a do kin ho uvede distribuční společnost Bioscop.

Kromě třetího dílu Bobulí si vozy značky Peugeot zahrály v řadě dalších filmů. Většina diváků si zřejmě okamžitě vybaví akční komedii Taxi a její následná pokračování, kde Peugeot obsadil rovnou hlavní roli. Silné motory ovšem zlákaly i další producenty například Luca Bessona, který v roce 2014 dal roli ve svém filmu Lucy Peugeotu 308. Modely 208 GTi a RCZ pak v témže roce stanuly před kamerou společně s Kevinem Costnerem ve filmu 3 dny na zabití. Peugeot 508 RXH se pak předvedl ve francouzském filmu Sils Maria, oceněném na festivalu v Cannes.

IMG_2273.jpg

IMG_3790.jpg

IMG_20190722_102233.jpg

IMG-20190802-WA0001.jpg

IMG-20190805-WA0000.jpg

IMG-20190805-WA0001.jpg

IMG-20190805-WA0002.jpg

IMG-20190809-WA0000.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...