Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

naraznik na 405 rv 88


georg

Recommended Posts

Co to je za naraznik? Predek? Predek by mel byt stejny s novejsim modelem.Rozdil by mel byt jenom jestli tam mas mlhovky, nebo ne.

Zadni s pochopitelne od sedanu lisi.

Na vrakaci sezenes predek na MI i s mlhovkama za 6. Jedna mlhovka stoji 2 tis. Obycejny bys mohl sehnat tak za 4 mozna min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jindra:, predek, psal jsem to jinde a tady jsem na to zapomel.. Nevite nekdo o vrakaci pobliz Teplic?

Oddie: da se to prestrikat? nechci aby pazout vypadal jak papouch.. Kolik za nej?

mate nekdo zkusenost s pridanim mlhovek? kdyz uz musim vymenit naraznik, tak bych je pridal.. . Diky za zkusenosti.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se přestříkat.

Černý nový p. nárazník s výztuhou na P405 vyjde v ACI na cca 2800,-, jestli jsem dobře koukal, tak za litr?

Mlhovky jsem nezkoumal, ale na obyč. 205-ce jsem je měl taky přidané, do vyřízlých děr ve spoileru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypínač a relé je brnkačka, to jsou drobnosti... A ještě natáhnout dráty, to je trochu opruz.

To docela koukám, že jsou tam díry naznačené. To to musím prozkoumat, že bych si je tam taky dal? Na 205-ce jsem měl zapojené mlhovky tak, že i blikaly se světelnou houkačkou, zároveň s dálkovými, to bych tam rád měl znovu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie: za litr ho beru. Jestli nebude moc znicenej.. . Jeste k tomu prestrikani - mam barvu ve spreji a tvrdidlo pro metlu - od pezotu, myslis. ze to pujde tim, nebo s tim musim na lakovnu? jak jsi na tom s casem o vikendu? nevim, jestli sezenu prachy, jestli jo, mohl bych i driv. treba ve ctvrtek odpoledne? jeste malickost - uchyceni je stejny jako na originalu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strikat se to da, ale kdyz je tam odloupany lak, tak to chce jeste strikaci kit, protoze na ty metle je to videt.;)

Uchyceni stary a novy model je stejne. Dva a dva srouby na buchtach a po jednom na kazde strane plus male srouby k plastum a tusim jeden vpredu na pricku.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krmy: je pravda, ze to super vypada, ale chtel bych je hlavne kvuli bezpecnosti. Uz jsem parkrat jel s pazoutem za mlhy a je to dost o drzku. 3 litry navic neni tolik, kdyz si uvedomis, kolik te muze stat oprava naborenyho pazouta.. .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem koupil auto a už tam byli (jedná rozbytá) a je pravda ,že jsem je za mlhy ještě nezkoušel ,ale když jsem ho kupoval a viděl jsem ,že tam jsou mlhovky tak jsem byl rád.A ta cena je různá U nás v AUTO kelly je mají za 1350 a ve Slušticích za ni chtěl 1250 a 50 mi slevil.A svítí super.No je to na tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Georg: o víkendu jsem, kdyžtak se stav mrknout. V jakým je přesně stavu, ti neřeknu, já jej moc neprohlížel, když jsme jej sundavali. Zeptej se Hicse nebo Štefana, jestli si nepamatujou, ti byli u toho :)))

Na to přestříkání je dobré mít plnič určený na plast.

A stavit se klidně můžeš, i když nebudeš mít prachy - když si ho vezmeš, tak mi je pak pošleš na účet, až budeš mít, mně neubyde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechval dne před večerem... :)

Zítra se mi to, abych pravdu řekl, moc nehodí. Ale mohl by ses zkusit domluvit na večer s Hicsem, že by ti jej případně ukázal a předal. Mám jej u něj, na severním okraji Prahy, kousek od Kralup...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...