Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autorádio s BT v P407


Lafi69

Recommended Posts

Zdravím, omlouvám se, že takto zakládám nové vlákno, ale potřeboval bych poradit o zkušenějších borců, jelikož určitě nejsemprvní kdo řeší (ale to co hledám jsem zde nenašel). Pořídil jsem jako druhé auto p407 pro přítelkyni a na vození psíků na tréninky atd. Právě s psíky tím ale jezdíme oba a chtěl bych nějak vyřešit rádio tak, aby bylo možné si v autě pustit alespoň MP3 z usb, v lepším případě stream z telefonu po BT. Auto je v základní výbavě a tudíž tam bude rádio RD3 předpokládám. Mám teď možnost za minimum peněz pořídit od známého z auta rádio v příloze (předpokládám RT4), ale nevím, nakolik je přehození snadné, resp. prý to moc snadné není. Chci se tedy těch co to řešili optat, jestli rádio vzít a ideálně najít v severních čechách nebo někde kolem někoho kdo umí i v pc celé nakódovat, nebo jestli nechat původní a existuje nějaký modul, nebo jestli koupit ještě nějaké jiné. O navigaci mi rozhodně nejde. Budu moc vděčný za rady.

rádio.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano výměna není jednoduchá a není to jen o rádiu a displayi.. veškeré info k tomu najdeš zde: http://www.olteanucosmin.ro/rd4_to_rt3.pdf

 

USB/Aux/BT lze dodělat jedině nějakým externím modulem, ani RT3 ho nepodporuje ;)  Popř jsem ti to schopnej i celé nastavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...