Jump to content
Lafi69

Autorádio s BT v P407

Recommended Posts

Zdravím, omlouvám se, že takto zakládám nové vlákno, ale potřeboval bych poradit o zkušenějších borců, jelikož určitě nejsemprvní kdo řeší (ale to co hledám jsem zde nenašel). Pořídil jsem jako druhé auto p407 pro přítelkyni a na vození psíků na tréninky atd. Právě s psíky tím ale jezdíme oba a chtěl bych nějak vyřešit rádio tak, aby bylo možné si v autě pustit alespoň MP3 z usb, v lepším případě stream z telefonu po BT. Auto je v základní výbavě a tudíž tam bude rádio RD3 předpokládám. Mám teď možnost za minimum peněz pořídit od známého z auta rádio v příloze (předpokládám RT4), ale nevím, nakolik je přehození snadné, resp. prý to moc snadné není. Chci se tedy těch co to řešili optat, jestli rádio vzít a ideálně najít v severních čechách nebo někde kolem někoho kdo umí i v pc celé nakódovat, nebo jestli nechat původní a existuje nějaký modul, nebo jestli koupit ještě nějaké jiné. O navigaci mi rozhodně nejde. Budu moc vděčný za rady.

rádio.png

Ano výměna není jednoduchá a není to jen o rádiu a displayi.. veškeré info k tomu najdeš zde: http://www.olteanucosmin.ro/rd4_to_rt3.pdf

USB/Aux/BT lze dodělat jedině nějakým externím modulem, ani RT3 ho nepodporuje ;)  Popř jsem ti to schopnej i celé nastavit

Vyřešil jsem externím modulem yatour yt-m06 RD4 na své RT3... instalace je jednoduchá podporuje AUX/SD/USB (nutné mít aktivovaný CD Charger). Nyní přemýšlím ještě o dokoupení yatour yt-btm. Další možné řešení je android systém pro 407.