Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Drhnutí na všechny kvalty po puštění plynu


protiva

Recommended Posts

Ahoj koupil jsem včera pelech do města v motorizací 1.4i 55 kW, rv 2000, najeto 230000, když jedu na kterýkoliv stupeň tak při puštění plynu něco drhne. Je to trošku tišší než když najedu na ten pruh proti mikrospánku.

Dalším problémem je že při brzdění se začalo ozývat zadní levé kolo, zvuk jakobych měl sjeté destičky ale jsou tam bubny...co s tím? Také mi svítí ABS a za jízdy trvale svítí rucka, rozsvítí se s rozjezdem a svítí furt...

Dále mi nejde tachometr rychlosti, ale to už jsem se dočetl v jiném tématu.

 

Děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i pelech do města by měl dostat počáteční servis po koupi, takže když už jsi to vzal--předpokládám za mrzký peníz-- investuj do servisu

převodovka--zkus začít olejem, zadní kolo--i bubnové brzdy se opotřebují, asi to chce výměnu obložení, tachometr--na ten se ve městě vykašli, nemáš zač :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, protiva napsal:

když jedu na kterýkoliv stupeň tak při puštění plynu něco drhne

Něco podobného mi na 106 dělal výfuk.... Při ubrání plynu motor trošku změní polohu, co mu dovolí silentbloky a může se něco (nejenom výfuk) začít něčeho dotýkat.... Zvlášť když jsou silentbloky stářím vydojené.... Zejména akcelerační silentblok….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, ozzy56 napsal:

i pelech do města by měl dostat počáteční servis po koupi, takže když už jsi to vzal--předpokládám za mrzký peníz-- investuj do servisu

převodovka--zkus začít olejem, zadní kolo--i bubnové brzdy se opotřebují, asi to chce výměnu obložení, tachometr--na ten se ve městě vykašli, nemáš zač :)

Ten tachometr mě teď štve nejvíc, aspoň že jsem už přišel na to jak přepnout na najdete km, se z  toho auta zblázním :( už jsem opravil to drhnutí, dolity olej v převodovce to vyřešil, už to nedrhne ale chvíli to snad vydrží , co chtít po peugeotu

Upraveno uživatelem protiva
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle toho, co jsi zatím napsal, tak autům nerozumíš :myslim, tak pohledej v okolí firmu, která tvoje auto běžně opravuje (zatím jsi nenapsal, co vlastně máš, takže podle motoru to bude peugeot-citroen), nemyslím tím autorizák, ale třeba i schopného garážníka..., přes net to sám neopravíš, si myslím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...