Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stav fap filtrov


SAMUEL13

Recommended Posts

před 2 hodinami, RichVa napsal:

Také tak - koncovka černá jak bota (207, 1.6HDi 80kW - najeto cca 149 kkm). Před měsícem STK s emisemi bez ztráty kytičky.

Takže aj s čiernou koncovkou si prešiel cez emisnú ja sa toho obávam akú dymivost mi namera 

Upraveno uživatelem MJSytic
cituje se bez obrázků
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsem na tom jako RichVa. Ted mam na mysli ty namerene hodnoty, ale nemyslim si, ze je to bez ztraty kyticky, jak ma uvedeno. Namerena hodnota 0,4 uz uplne dobra neni. Spravne by mela byt 0,0x, pokud FAP opravdu funguje dobre. To ze to projde do 0,5 je druha vec.

Pokud ale nekdo pise, ze vidi za sebou dym, tak si myslim, ze projde jen tezko. Za tim autem 0,4 totiz ani kdyz jedu druhym autem za tak ani kdyz se slapne na plyn neni videt zadny dym. Koncovka je lehce cerna - rozumej, zadny nanos.

Onehda jsem byl v autobazaru ohlizet auta - potrebuju novejsi pro manzelku. A tak jsem tam "osahaval vyfuky" vybranych aut. Musim rict, ze v danem bazaru nemelo zadne auto, ktere by typove odpovidalo mym pozadavkum (mam na mysli karoserii a znacku, nikoliv stari :) ) cistou koncovku. Vsechny ji mely vice ci mene cernou. A kdyz uz jsem mel ruce spinave, ze srandy jsou zkusil auto mimo typ co jsem hledal - novy Fiat Croma. Nekde jsem na to cetl , ze pry je to zajimava ojetina z pohledu stari a ceny. No a povim vam, ze tam byl vrstva nekolik milimetru. Ten motor musel mit urcite uz filtr, auto nebylo ani moc stare. No koupit jej, tak hned na prvnich emisich dotycny musi vyletet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u té Cromy si myslím, že ještě byla bez filtru, přestala se vyrábět někdy 2010/2011, kdy se zavádělo E5 a auta s E4 byla s filtrem snad jen od PSA. Koncern dokonce tvrdil, že "umí" vyrábět i E5 bez filtru (všichni víme jak). Ale Croma, si myslím, filtr neměla.

Jinak já tedy koncovku taky úplně čistou nemám, na STK mi vloni naměřili 0,01, nekouřím, motor přede jako kotě, najeto 165tkm, dolito aditivum letos při pravidelném intervalu, FAP hlásí životnost ještě 120t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FAP je - je dost siroky pojem. Pro nekoho to znamena, ze tam misto toho jen kus trubky. Jsou takovi, co tam sice porad nemaji jen trubku, ale v obalu od FAPu treba nemaji tu keramickou vlozku. A pokud jsi si jisty, ze tam mas i tu vlozku - videl jsi ji, tak je budto praskla nebo uvnitr rozsypana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidieť som ju nevidel ale keď som mal auto na diag tak mi pozerali diferenciálne tlaky podľa servisaka je všetko v poriadku regenerácia prebieha každých 400 km pri kombinovanej jazde kázal mi že nemám zbytočne rýpať do toho keď to no mne sa nezdá ze to môže zahulit ak to ma fap 

Upraveno uživatelem Béďa
Necituj předchozí příspěvky. Béďa - moderátor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...