Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Snímač na škrtící klapce


Háček

Recommended Posts

Zdarec, nějak nemužu nikde dohledat co je to za snímač na fotce .. všechny jsem povyměňoval krom tohohle , ale problem přetrvává (Studenej motor kolem 2000rpm netáhne a kolem 2500rpm už zase jo, je to celkem blbá výkonnová díra po ránu při odjezdu do prace, za tepla už to nedělá, potom problem vypnu teplej motor a třeba po hodině a pul huř startuje teplotu ukazuje nizkou) Tak chci ještě vyměnit tenhle snímač ale za boha nemužu přijít na to pod čim ho mam hledat. 

Předem díky za pomoc 👍

Ještě doplním, info Peugeot 106 1,4i KFX 1997 55kW

02db7062-bd73-49f7-9842-6420c613df10.jpg

Upraveno uživatelem Háček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok zatim, dík, zejtra na to mrknu a nafotim vytažený, pod snímačem teploty jsem pravě sehnal něco jinýho, neni na šroubek ale jen nacvaknutej do sání ale já ho tam nemám, tak by to teoreticky mohl být on , ještě ho sehnat :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1920 1G  Blok ohřevu klapky.  Nevěřím, že by to dělalo toto, podívej se, jak ukazuje teplota chladící kapaliny nebo vstupu vzduchu (to je to čidlo zespod klapky). Ani nemusíš přes diag, na 106 a Jak na to bible budou hodnoty cidla pri ruzych teplotach. Budik bere teplotu z chladici kapaliny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedalo mi to a šel jsem to vytahnout, a je to ohřev jak píšete, taky si myslím že to tím nebude, zejtra jedu do garaže pokračovat na 405ce tak to hodim na diagbox a zkouknu ty teploty. Zatim díky, zejtra napíšu co jsem zjistil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...