Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Renault Clio II sport ph1


Print

Recommended Posts

@MJSytic taky zamnou hned běžel jestli jsem ok a že se sakra leknul. Na to jsem mu v tu chvilku dokázal říct pouze že já taky :D

@Pepito kluci si už ze mně v depu taky začínají dělají srandu :D mám to tak v podstatě ve všech závodech. 

 

Jinak auto včera rozebráno. Předek je v podstatě netknutý, zadek bude potřebovat lehký zásah klempíře :) 

245209164_4336451516468788_6421985106016506797_n.jpg

245363124_1454086164970698_1508279781366309762_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo měl jsem kliku jak Brno :) 

včera jsem ještě vyzvednl nové přední + zadní světlo a Marťas dneska vezl oba nárazníky a přední blatník ke klučinovy který vše svaří. P+Z narazník půjde 100% (už nám "vařil" i horší) ale uvidíme co ten blatník .... blbý je že dílu na clio sport moc nejsou. Spíš vůbec .... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže máme za sebou poslední letošní závod na Mosteckém okruhu. Dojel jsem si 2x pro 4 místo. Tady Integry plně ukázaly svůj potenciál. Ztráta 1.2vteriny na dvě ostré jízdy (8,4km) blíž už to nešlo :). I tak jsem si zajistil v absolutním pořadí ve třídě N-2000 3 misto pro tuto sezónu. Což je v první sezóně super. Bohužel foto mám zatím pouze jedno a to svoji 406 ktera mě tam odvezla :D foto clia bude později :)

IMG_20211022_170142.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to potvrzené. Z 301 účastníku letošního EDDA CUPu jsem se v absolutním pořadí umístil na 30 místě a v rámci třídy N-2000 na místě 3 :) škoda těch tří neabsolvovaných závodu (Makarov jsem nejel vůbec a v dvoj závodě na Zbraslavi jsem odstupoval z 3 místa kvůli převodovce) Ale na první sezonu jsem maximálně spokojen :) 

 

1.jpg

2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...