Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opět někdo nechápe podstatu závor


Recommended Posts

Já teda nevím...ale pokud mi vypne rozum a ovládne mě strach, tak jediná volba je útěk a dostat se do bezpečí...opravdu bych nečekal na monstrum co mě rozsmelcuje v plechovce ...

Bohužel dnešní společnost je posedlá hmotnym mamonem...a místo zdraví a života řeší plechovky nebo kufry...viz to ruské letadlo co hořelo...a jen kvůli tomu, že si lidi brali kufry...uhorelo více lidi...

A jinak...peníze jsou...ale nesmí to dělat diletanti...kamaradickove...a další pricucky...zarnym příkladem je d1.... tu až opraví...tak začnou opravy nanovo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"V pátek dopoledne, podle Drážní inspekce kamion stál mezi závorami víc než dvě minuty, výstražná světla i závory na přejezdu přitom fungovaly. Osm lidí se při srážce zranilo a vlak se zhruba 220 cestujícími vykolejil. Škoda na vlaku, trati i vozidle se zatím odhaduje na víc než 35 milionů korun... "

Takže asi tak. 2 minuty tam stál. K tomu už není co dodat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fruktis-kazdy reaguje inak ak niekoho preplasis tak niekto zdrha ako pises ,druhy ti da pestou a treti  zamrzne  ako solny stlp 

ak tam stal 2 minuty  tak  nemohol byt pri zmysloch  , pretoze taky clovek neni samovrah ,minimalne by opustil ten kamion 

mohol byt  kludne psychicky chory a z takeho cloveka uz nevyjdes (nepochopis) alebo nejake drogy alebo klasicka unava   ,nato je policia aby to presetrila 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono ... 68 let ... tam už je asi možné všechno. Samozřejmě jsou i tací, co v tomto věku jsou fit a jsou aktivní, ale jestli ten chlap dělal celý život kamioňaka, minimum pohybu, špatné stravování jako nějaký gril na parkovišti a podobně, tak to už je docela nářez. Dost možná byl rád, že je rád. Ale takový člověk na silnici nemá co dělat, rozhodně ne v kamionu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak řidič je ve vazbě a HROZI mu 8 let natvrdo 🤣😂, bububu ty kluku

schválně případ sledujte, po dlouhé době šetření to bude podmínka a vrácení do Srbska..., neee, nejsem proto, aby ho u nás kamenovali, ale za každý takový čin by měl přijít adekvátní trest, což bohužel v posledních desetiletích neplatí

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já stejně nevěřím že za to mohl psychickej blok...😋 možná ještě kdyby měl panickej strach...ale ten u závory asi nehrozí...Já ho třeba mám z hadů...A to zamrznu na dobu tak 20 vteřin...nez si tělo napumpuje dostatek adrenalinu...ne na dvě minuty...

Debza prostě nechtěl vysvětlovat šéfovi vodreny auto a policajtům zničenou závoru...

Dokud nezaplatí škodu pojišťovna debzona nepoustet...stejně co si ve vězení na něm kdo vezme v 68 letech, dost možná by to byl pro něj trest doživotní...pak mu roztrhat řidičák,  dát mu na cestu papuče a do důchodu...

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...