Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozdělení na nové a staré modely vozidel


btl.a

Recommended Posts

před 4 hodinami, radim.1008 napsal:

Vedoucí, nestálo by za to udělat nové sekce pro new 208 a new 2008? :myslim Než se tady rozmnoží ve větším počtu? Po vzoru 3008SUV a 5008SUV.

Díky za zvážení. :papa

Modely 3008 SUV jsou stále v modelech 3008 MPV, takže je zbytečné dělat další vlákna,  když oprávněné osoby to nepřesunuly a majitelé  SUV to stejně cpou do MPV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se mi hrozně líbí... Oprávněné osoby to nepřesunuly... 

Možná bys těm osobám mohl pomoct a pokud na takové vlákno narazíš, kde se jednoznačně jedná o jiný model, tak ho prostě nahlásíš. Myslím, že to není poprvé, co ti tohle píšu. Pro mody to bude mnohem snazší práce, než aby pálili svůj drahocenný čas zkoumáním příspěvků, jestli se jedná o MPV nebo SUV :myslim

Pochop, že ten klub a fórum děláme všichni, ne jen ti, kdo mají nějaké funkce nebo oprávnění. Pomoc Modům je stejná, jako jakémukoliv členovi, který se na něco zeptá :roll

 

P.S. Co se týká rozdělení na Peugeot/Nepeugeot jsem pro. Ale jen když přispívání do Nepeugeotí sekce bude 2x dražší :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, MJSytic napsal:

P.S. Co se týká rozdělení na Peugeot/Nepeugeot jsem pro. Ale jen když přispívání do Nepeugeotí sekce bude 2x dražší :aut

klidně, od dob kdy nemàm Peugeota jsem usetril spoustu penez za opravy 😛😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, MJSytic napsal:

Tohle se mi hrozně líbí... Oprávněné osoby to nepřesunuly... 

Možná bys těm osobám mohl pomoct a pokud na takové vlákno narazíš, kde se jednoznačně jedná o jiný model, tak ho prostě nahlásíš. Myslím, že to není poprvé, co ti tohle píšu. Pro mody to bude mnohem snazší práce, než aby pálili svůj drahocenný čas zkoumáním příspěvků, jestli se jedná o MPV nebo SUV :myslim

Pochop, že ten klub a fórum děláme všichni, ne jen ti, kdo mají nějaké funkce nebo oprávnění. Pomoc Modům je stejná, jako jakémukoliv členovi, který se na něco zeptá :roll

 

P.S. Co se týká rozdělení na Peugeot/Nepeugeot jsem pro. Ale jen když přispívání do Nepeugeotí sekce bude 2x dražší :aut

Tak jsem to udělal. Po asi 4 hlášeních jsem zjistil, že ve vlákně 3008 jsou jen 3008 SUV a ve vlákně 3008 SUV není nic, takže asi stačí jen zaměnít názvy vláken.

Což znamená, že  ty oprávněné osoby nebudou mít tolik práce k nápravě.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Nie je možné pod modelom 2008 vytvoriť dve subsekcie, podobne ako tomu je na niektorých zahraničných Peugeot fórach? Jedno by bolo 2008 (2013-2019) a druhé 2008 (2020+). Prípadne aj tretiu subsekciu pre e-2008 (https://www.peugeotforums.com/forums/#peugeot-models.11). Už sa to začína pliesť. Niekedy treba dosť skúmať, či sa niekto pýta na nový alebo starý model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

To Weri 605: Ďakujeme za vytvorenie sekcie pre 2008 SUV. Ak môžem pomôcť, tak by tam bolo treba presunúť ešte aj tieto témy z pôvodnej sekcie 2008:

Skúsenosti s 2008 od UpperP

3D head-up displej - poškodenie od Akoc

Dodelani adaptivniho tempomatu nova 2008 od MadMark

Loketka 2008 (nova) od Radim - PHMT

2008 Allure vs 2008 Active od komancik

New 2008 2019 od pap13

Nová 2008 - detailná prezentácia od komancik

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

A kam dáme ty 508 z roku 2010? A ty 2018 se budou dělit jak? :aut 
Když už dělit, tak podle ServiceBoxu: 508 a 508 (R8) nebo u 308 na 308 (T7) a 308 (T9) a 308 (T?) :myslim 
Každopádně já bych to potom hledat a třídit nechtěl :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...