Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika Pardubice a okoli


Rotorhead

Recommended Posts

Zdravim forum,

je tu nekdo v okoli Pardubic, kdo umi upravit stav pocitadla Km ? Nejedna se mne o staceni za ucelem omlazeni, klidne o sto tisic navic 🙂

Pri prechodu pocitadla z 299 999 na 300 000, zkolabovala prvni ciselna pozice. Segmenty budou zrejme v poradku, protoze "2" to zobrazovalo korektne. Tak to zrejme bude potrebovat nejaky vnejsi impuls, aby se prvni cislo nejak zobrazovalo. A kdyz se pri staceni da zapsat cokoliv, tak na tento problem by to mohlo taky fungovat...

Diky za rady.

odo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle neni fyzicka chyba displeje, ale SW chyba budiku, misto trojky to ukazuje tohle, pak kdyz ma skocit ctyrka, tak se objevi jakoby jednicka, kdyz ma skocit petka, tak se pak objevi dvojka. Mam v aute to same, pocitam, ze ted az mi za 30tis km bude mit skocit 6tka, objevi se trojka :D Jde to opravit preprogramovanim. Jak uz bylo psano vyse, OK406 to resil u nekoho na jihu Cech, za 500, tak pripadne dotaz primo jemu. Ja si s tim zkousel chvilku s programatorem hrat, uspesne jsem vycetl EEPROM i nahral zpet zalohu, ale pokud jsem v BIN souboru stav km zmenil, nahral do budiku, tak uz neukazoval displej vubec nic, nejspis je treba zapsat nekam jeste nejakej CRC nebo tak.

 

EDIT, tak mi to nedalo a jeste jsem ted trochu pogooglil a nasel a stahnul jsem nejakej kalkulator na BIN soubory EEPROM tacho, kterej vypada funkcni. Zkusim si teda jeste znovu pohrat s EEPROMkama na zkusebnich budicich a kdyby se mi to podarilo rozbehat, tak dam vedet ;)

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...