Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Doplňky pro Rifter


Packy

Recommended Posts

pro lepší osvětlení kufru doporučím světla LED třeba z Lidlu--3 kusy za 150 Kč myslím, používají se ta světla třeba do skříní (nábytku), nemusíš zasahovat do el. instal. vozu a svítí to perfektně--světla jsou na baterie a zapneš stlačením krytu světla

https://www.lidl-shop.cz/LIVARNOLUX-LED-osvetleni/p100275786?from=recommendation&scenario=also_clicked

https://www.lidl-shop.cz/LIVARNOLUX-LED-svitidlo-3-kusy/p100275856

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi pro někoho dobré řešení  ale nedokážu si nějak představit jak večer otevřu kufr a o mačkávám nějaké světla abych  tam lépe vyděl a nebo jak něco dávám do kufru a ty světla nerozmlátím.  Nápad asi dobrý.  Já teď budu asi montovat led pásek  který se bude napájet s toho origo světla a bude vlastně i na tom plastu hned u světla. Hlavně bude ale svítit a pořádně. (nic nezapínám vše automat)  nepřekáží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pro Radous007

Ta uprava osvetleni zni zajimave,muzes sem pak hodit foto realizace? Taky spekuluji,jak jej vylepsit... kdyby nekoho zajimalo,kam pridelat hasicak,tak dnes jsem jej pridelal pod zadni sedacku za ridice k uchyceni sedacek v podlaze pomoci lanka. Je ryhle po ruce a neprekazi ani pri sklopeni sedacky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Rifteráci,

jdu se podělit o svojí zkušenost z koberečky a vanou do kufru na longa 7 míst. Z výroby v GT dostanete textilní koberečky. Osobně jsem objednal jak gumové koberečky 2019 tak vanu do kufru z gumko.cz

Já hňup objednal kobereček řidiče s kruhovou fixací a samozřejmě mám v autě oválnou fixaci, ale to nevadilo přehodil jsem fixaci z textilního na gumovou (stačil k tomu šroubovák a šlo to raz dva...) a už sedí perfektně, jen škoda, že nezakrývají plochu na levou nohu, když mám automat :D  

Co se týče vany do kufru, tak jsem nikde nenašel s otvory na třetí řadu sedadel, takže nic jiného nezbylo než ty díry si vyřezat sám. Otázka tak 15 minut a bylo vyřezáno. Sedačky sedí krásně i případně krytky na otvory.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nataženy ochranné potahy, určené na Riftera, Berlingo s dělenými sedadly 2. řady. Byla to teda fuška, sice se výrobce i v popisu eshopu dušují, jak dokonale sedí, ale tušil jsem, že za tu cenu to bude v něčem kompromis. U řidiče na vnější straně jsem nepřišel na to, kudy protáhnout poutko, tak zůstalo festovně zastrčené pod plastem krytu páky zvýšení sedačky a čtyři háčky chyběly, udělal jsem z drátků svoje.

Koupené v autodoplnky-prodej

IMG_20200404_194040.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Ten zámek je konstruovanej aby vydržel ve všech směrech daleko větší zátěž než to když do něj vrazíš takovej instrument a stoupneš na to váhou nějakých sto kil.  Vezmi to tak že když auto dostane ránu z boku tak ten zámek se ze sloupku neutrhne spíš se zkroutí nebo zdeformuje celý sloupek to samé při vyprošťování po nehodě tenhle zámek drží a uletí z něj protikus co je ve dveřích.  Kámoš z odtahovky pokud nakládá vrak po vyprošťování tak to váže za tohle a prej se mu nestalo aby se to utrhlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych měl strach, že mi na tom ujede noha a dál už psát nebudu, bo mě to bolí už teď 😂, ohledně pevnosti nemám obavu, já si koupil k Berlingu takovou plastovou stoličku za 200 a super--stál jsem na obou nohách, toto mi připadá dost nebezpečné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 5 měsíců později...
V 19. 3. 2020 at 8:34, Qwinak napsal:

Ahoj Rifteráci,

jdu se podělit o svojí zkušenost z koberečky a vanou do kufru na longa 7 míst. Z výroby v GT dostanete textilní koberečky. Osobně jsem objednal jak gumové koberečky 2019 tak vanu do kufru z gumko.cz

Já hňup objednal kobereček řidiče s kruhovou fixací a samozřejmě mám v autě oválnou fixaci, ale to nevadilo přehodil jsem fixaci z textilního na gumovou (stačil k tomu šroubovák a šlo to raz dva...) a už sedí perfektně, jen škoda, že nezakrývají plochu na levou nohu, když mám automat :D  

Co se týče vany do kufru, tak jsem nikde nenašel s otvory na třetí řadu sedadel, takže nic jiného nezbylo než ty díry si vyřezat sám. Otázka tak 15 minut a bylo vyřezáno. Sedačky sedí krásně i případně krytky na otvory.

 

Čauko, inak tento problém mám aj ja, hoď sem ktorú vaňu si do kufra vo verzii long použil, ak to teda nie je tajomstvo z výroby,prípadne foto ako ti to sedí so sedačkami a bez nich. Dikes

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Icemann81 napsal:

Čauko, inak tento problém mám aj ja, hoď sem ktorú vaňu si do kufra vo verzii long použil, ak to teda nie je tajomstvo z výroby,prípadne foto ako ti to sedí so sedačkami a bez nich. Dikes

 

Ahoj, přesně tuto jsem koupoval. https://www.gumko.cz/gumova-vana-do-kufru-peugeot-rifter-l2-2019-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...