Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doplňky pro Rifter


Packy

Recommended Posts

Díky Petrkaspi, podívám se po těch originálních zástěrkách na zadní kola. Já budu používat na závěsném zařízení nosič na kola a doufám, že to aspoň trochu pomůže aby nebyli kola špinavé. Doufám. Jinak všem přeji KRÁSNÉ A VESELÉ VÁNOCE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
V 16. 12. 2019 at 13:39, Packy napsal:

První jízda s rakví na hory. Peugeot příčníky a úzká rakev. Žádné hučení ... jen je to nahoru docela dost vysoko 😉

 

Ahoj Packy, prosím tě ty příčníky máš 125ky, nebo 150ky. Předem dík za info.

Upraveno uživatelem Péťa
Odstraněny obrázky z citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 4. 9. 2019 at 21:07, havran400 napsal:

Inspirován nejenom tímto příspěvkem jsem vanu i koberečky zakoupil, vana je vynikající a materiál působí dobře, koberečky jakbysmet, ale možná by tu mělo zaznít, že koberečky jsou parfémované, a ač podle popisu jen "velice slabě", je to taková ta vanilková vůně, ze které se mi spolehlivě obrací kufr - a slabá také moc není. Dávám je zatím vyvětrat a doufám, že ta prvotní rána rychle vyprchá, ze všech ostatních důvodů bych je nerad měnil, ale mějte to raději na paměti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jj to já taky vím, ale když mám držáky od Thule na střechu a nemám tažný tak by pro mě tato varianta představovala nemalou investici oproti ceně příčníků kterou jsem dal. Jinak samozřejmě je to lepší co do obsluhy i co do jizniho komfortu a nemluvě o spotřebě. 🧐 Zase tak často kola nevozim tak se dá vydržet.....😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj,

řešili jste prosím také nedostatek úložných prostor v kufru? Byl jsem zvyklý vozit nějaké pavouky, popruhy na upevnění nákladu, trochu nářadí atp - okolo rezervy, ale tady to jaksi nejde. zatím jsem to vyřešil takovou taštičkou ale třeba máte lepší řešení.

Taky by mě zajímalo jestli jste někdo zkoušel vylepšit vnitřní osvětlení, hodilo by se především v kufru...

dík za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...