Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doplňky pro Rifter


Packy

Recommended Posts

zadní zástěrky jsou asi k prdu, za nima je plast. nárazník, ale přední mají smysl, ono pokud jezdíš často po cestě k chatě (třeba), která se udržuje sjízdná tak, že se na ni jen rozhazujou půl roku jemné kamínky, tak tam i po roce na podlaze a prazích zespoda zjistíš, že to smysl má :papa

při koupi auta mi nabídli oboje zástěrky zadarmo i s montáží,  tak co jsem měl dělat 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zástěrky jsou věc vkusu, osobně je na 307 nemám od začátku a nikde nelze vidět žádné ťukance nebo rejhy od kamínků atd... Podběh chrání plastový kryt a jediné co, tak se chytá bordel mezi plastovým podběhem a prahem (asi bolest všech 307), tak to jsem vyřešil po svém a po vyčištění jsem onu díru vyplnil silikonem a je klid :) Navíc jsem takovej puntičkář, že bych si je prostě musel udělat do laku :D Což teda zrovna u riftera není problém, jelikož má černé oplastování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No po pravdě nevím přesně k čemu pack family je, ač ho mám. V zrcátku, což je plast s lesklou plochou, toho zas tolik vidět není - je strašně maličké.... 

Snad leda ty roletky, ale zase mám zatmavená skla a roletky nejsou přes celou šířku, ale zase jsou schované ve dveřích. To je plus. Ucidíme, jak to bude fungovat v létě, Riftera mám od podzimu.

Na zcátko tam není moc místa, tak možná zkusit nějaké menší skleněné? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...