Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doplňky pro Rifter


Packy

Recommended Posts

Ahoj,

jak stále čekám na nový Rifter, tak procházím katalog doplňků ... objednávali jste něco? 

Já zatím přemýšlím o takových banalitách jako jsou koberečky 🤣 Asi nejsou v autě standardně, ne? :) V současném autě mám koberečky (gumové) z nějaké dílny v Zubří, jsou super kvalitní, dělají je i na Riftera a stojí 1/3 ... ale ty origo jsou prostě hezčí ... :)

Docela mě překvapil držák na tablet asi za 4500 Kč, který mají na Aliexpressu za 5$ ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autě jsou textilní z výroby, ale nic moc kvalita, takový spíš "aušus"...

Právě ty gumové ze Zubří už mám objednané a jsou dobré taky v tom, že kryjí u řidiče i plochu na odkládání nohy vedle pedálů (ty textilní to nemají a za chvíli by se podlaha v tom místě zničila - toto u nich budu muset taky nějak řešit... ). 

Upraveno uživatelem perito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

původně sem pár doplňků chtěl ale pak na mě prodejce mrknul a tak nějak polopaticky mi naznačil že určitě žádný doplněk kupovat nechci že sice mají vše včetně drahé autolékárničky ale že to určitě nepotřebuji.

Je pravda že až na výjimky lze vše sehnat mnohem levněji jinou cestou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Packy napsal:

Ahoj,

jak stále čekám na nový Rifter, tak procházím katalog doplňků ... objednávali jste něco? 

Já zatím přemýšlím o takových banalitách jako jsou koberečky 🤣 Asi nejsou v autě standardně, ne? :) V současném autě mám koberečky (gumové) z nějaké dílny v Zubří, jsou super kvalitní, dělají je i na Riftera a stojí 1/3 ... ale ty origo jsou prostě hezčí ... :)

Docela mě překvapil držák na tablet asi za 4500 Kč, který mají na Aliexpressu za 5$ ...

Textilní koberce jsou v ceně pouze u výbavy GT Line.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 4. 9. 2019 at 21:07, havran400 napsal:

Tak jsem se díval na tyhle koberečky a jsou všude vyprodaný. Skladem mají verzi "pevná sedačka spolujezdce". Nevíte co to znamená?? Původní link je na "posuvnou sedačku spolujezdce".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Packy napsal:

@petrkaspi Líbí se mi ty krycí lišty na prahy. Ale někdo na fóru psal, že si to nechal polepit v reklamce - jak prahy, tak nárazník vzadu. Zřejmě to bude asi levnější :)

 

Lepíci můžeš koupit na Aliexpressu za cca  US $10 a jsou i s nápisem.......do 3 týdnů to máš doma.

Bez názvu.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 9. 2019 at 18:05, Packy napsal:

Tak jsem se díval na tyhle koberečky a jsou všude vyprodaný. Skladem mají verzi "pevná sedačka spolujezdce". Nevíte co to znamená?? Původní link je na "posuvnou sedačku spolujezdce".

Myslim ze ve verzi active je sedacka spolujezdce pevna a nejde sklopit do stolecku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dočkal a konečně naskladnili ty gumové koberečky co psal @havran400 včetně vany do kufru. Z toho co jsem koukal na webu, tak se mi líbily nejvíc, jen byly všude vyprodaný. Ještě jsem našel tyhle zajímavý lišty na zadní nakládací hranu. Možná se mi i víc líbí ta černá plastová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koberečky a vana do kufru došly. Porovnal jsem to se současnou vanou co mám v Touranu ... a kufr mi připadá menší, i když "papírově" objemově by to mělo být nastejno. 

Tak uvidíme, jestli bude výhodnější kratší a širší, než delší a užší :) 

20191002_185222.jpg

 

Doplnění: aha, už je mi to jasný ... u pátých dveří je 25cm široký plast, kam ta guma není potřeba ... jsem lama :)

Upraveno uživatelem Packy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...