Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 2.0 hdi po cestě chcíplo


davi776

Recommended Posts

Dokážu pochopit, že někdo je z " umrtvení " svého auta dost rozladěný a nemá moc chuť a náladu procházet nějaká pravidla jak se zde chovat a jak pokládat dotazy. Budiž budu doufat že se na to podíváš až se tok tvých myšlenek trochu ustálí. 

Ale v první řadě je potřeba vědět jaký máš motor atd. Což by bylo vhodné napsat do podpisu aby jsi nám to nemusel pokaždé když budeš potřebovat poradit připomínat.  Jinak by to bylo věštění z křišťálové koule a tu si myslím nikdo z nás nemá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máš vyplněné město: Frýdlant, předpokládám, že jsi z Frýdlantu...

Pokud máš u povinného ručení asistenční službu, tak Ti odtah do servisu zajistí asistenčka, ale je nutné se předem domluvit v Peugeotu. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odtah už jsem využil, když se mi to podělalo, a to v Liberci. Nechal jsem to odtahnout k doktorovi, kterému věřím, je šikovnej s dlouholetou praxí, ale není všeuměl. Začíná se bát o vstřikovací čerpadlo, ale není si jistě, tak to zkouším na fóru, jestli se někdo s něčím podobným nesetkal. Je divný, že to chytne na brnknutí a po chvíli chcipne. Než jsem dojel na ono místo, auto jelo úplně v pohodě.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak novej vývoj. Po demontáži sání jsou vidět dvě klapky, auto nastartovano, motor běží, jde vytočit i do 3000 otáček, ale jak se přiblíží se sanim, tak motor vzdechne. Ještě je divný, že při volnoběhu je vidět, že agr vrací hodně spalin. Tak uvidím, na co můj servisák přijde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...