Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozdělení dvougeneračního domu na dvě čísla popisné


Pe.Tr

Recommended Posts

@Milan+ přesně jak se píše , šroubení před za aby nebylo vidět , opatrné odstranění plomby , nejbližším kohoutkem strčí tenký drát aby se vodoměr zastavil , to je malá část pokusů na ušetření za vodu . Díky el vodoměru teď vidím jak a  kdo při nesouhlasu hlavního vodoměru hospodaří s vodou. V minulých letech nám lítalo někde 60-80 kubíku vody , teď je to minimum :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...

No vidíš, já mám vodoměrnou šachtu přesně podle norem a přístupnou mimo dům a i tak vždy mám ve schránce lísteček, ať jim svoji nulovou spotřebu nahlásím mailem, nechce se jim tam lozit :D A nedivím se jim, až budu starší, taky tam radši naženu kluky, nebo jen vodoměr zvrchu vyfotím nějakým teleobjetivem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono už to bude za chvilku jedno. Mě na podzim měnili v pravidelném intervalu vodoměr ( tuším po 6letech) a ten vodák říkal že tenhle už je přichystanej na dálkové odečítání a že je to jen otázka času kdy to začnou praktikovat všude.  

Péťa já jsem taky vždycky vodoměr vyfotil a pak to z obrázku vyluštil ale tenhle novej na tom to nejde má v tom sklíčku jakousi čočku a přes to se nedá ciferník zaostřit. Ale mě to je jedno u nás se odečítá co tři měsíce tak jim tam pokaždý napíšu + 3-4 kubíky a neřeším to jestli ten stav sedí nebo nesedí jednou za rok tam vlezu a nějak to napíšu aby se to srovnalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...