Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odkapavajicí voda za PP kolem


pejvyn

Recommended Posts

Zdravím přátelé, hledal jsem na fóru, ale tohle téma jsem nenašel, tak zkusím založit, jestli někdo neměl stejný problém.

Dnes po dojetí se mi za PP kolem jak začíná ochr. plast, který vede kolem výfuku udělala louže nějaké kapaliny. Nesmrdí, není nijak mastná a ani nemá barvu.. tzn. jsem usoudil, že je to voda, ale posledních x dní nepršelo a vy myčce jsem nebyl. Nevím co v té části vozu pod tím plastem přesně vede, takže tápu. Je teď dost horko a klima frčí naplno, tak mě napadlo, že to může být kondenzát, ale už nechápu, proč by se hromadil pod plastem někde 20 cm za motorem.

Předem díky za rady.

Hladina a teplota oleje/chlad. kapaliny jsou normální a auto nehlásí žádnou chybu.

P508sw/2013/120kw

IMG_20190831_201636.jpg

Upraveno uživatelem pejvyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oh tak dekuji za potvrzeni domenky. Mam to auto 4 dny, je to krasna ojetina s plnym predchozim servisem, ale jsem ve fazi, kdy se chovam trochu paranoidne a takova louze po dnesnim dojeti, jsem myslel, ze vyletim z kuze, co ze z toho tece. Je to tedy zvlastne vyresene, ze to odkapava kdesi z plastu. Bych si rekl, ze to tam musi neco prorezivet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Podobny problem som mal po vymene rozvodov.bola to unikajuca chladiaca kvapalina.prvy rok bolo treba doliat cca 0,2l za 2mesiace.v servise nevedeli zistit kadial tecie pretoze sa stihala odparovat od horuceho motora.teraz po roku som uz dolial cca 2l za 3mesiace takze bolo nacase navstivit servis.dnes navrat zo servisu.za vodnou pumpou je nejaka príruba(vraj plastova)a pod nou povolilo tesnenie.takze pretesnily a budem sledovat ci je vsetko ok.cena 38€ po znamosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...