Jump to content

Peugeot 406 break sherwood by čakom

Recommended Posts

• Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Rozhodl jsem se že toto auto se mnou pár let zůstane tak jsem se pustil do vylepšení... Interiér je skoro hotov až na vnitřní krytky zrcátek. Když bylo vše venku tak jsem namontoval polokožený int

jak se šáhlo na vodu tak se vše vy.... před týdnem jsem zaznamenal rosení oken. říkal jsem si že je to tím počasím. Nedalo mi to a koukl jsem k radiátoru. Byla tam vidět kapka a bylo jasno. Ješt

z venku jsou taky změny boční lišty s chromem lakovaný kliky ele. zrcátka v barvě 16" ouragany s ET20 podvozek jsem původně nechtěl dělat ale nedalo mi to Takže pružiny H&R aktuální s

Posted Images

• 3 months later...
před 16 minutami, PaKr napsal:

@Ferry takovou fotku mám z loňska a není to zrovna veselý pohled....ale klidně poskytnu.

@čakom překvapuje mě, že je něco, co si neděláš ty sám:mrk:)

málokterý mechanik si dělá i klempířinu, dává většinou vydělat kamarádovi za protislužbu atd. 😉

@VojtouNerCZ to ani zvenku nevypadalo. Byla jenom jedna dírka zespodu ( je vidět na druhé fotce) a pár puchýřků. A pak jsme odhalili tohle.

@ozzy56 vím, ale taky znám takové, co dělají všechno. Jenom jsem myslel, že čakom si dělá všechno sám, tak mě to překvapilo.

Jenom doplním, že tohle dělal kamarád z práce, neživíme se tím ani jeden. A tím končím tento můj :xvul

@Ferry žádny foto nemam. dnes by to mělo byt hotovy.
@PaKr něco se najde co nedokážu udělat sam.

v podstate celej prah držel pohromadě jen gumoasfal jinat totalně sežrany. sežrana vyztuha prahu i zadní čast prahu co jde k podlaze.

@čakom, jj přiznat, že něco nedokážu ( nebo neumím) je důležité:super 

Jinak už asi měsíc se chystám na stejnou operaci na stříbrném, ale počasí je proti a vhodnou garáž nemám. A ta je v podobném stavu jako tvoje, ale u mě už ty prahy v minulosti někdo měnil, tak snad se zadaří:)

Velice smutný a zároveň hororový pohled:o! Bohužel, sám to znám na své 406. Proto se provedla výměna obou prahů + je vystříkávám Body 900. Snad to pomůže. Zatím vše v pohodě. To samé přeji i tobě.

Edited by OK406

hlavně  paradoxní je to, že sice prakticky nemá prahy, ale zbytek je ( i přes věk a  nájezd ) celkem v pohodě. Nedávno jsem vezl na střeše felicie takovou tu trubku z tvrdého kartonu, (bylo na ní namotané lino z obchodu) a jak jsem to stáhl kurtnama, tak najednou se nešly otevřít zadní dveře - a to měla prahy prakticky zdravé, ale tak se kroutila kastle - to se mi na 406 nestalo. Tak uvidíme jak se bude dařit