Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 break sherwood by čakom


čakom

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

@VojtouNerCZ to ani zvenku nevypadalo. Byla jenom jedna dírka zespodu ( je vidět na druhé fotce) a pár puchýřků. A pak jsme odhalili tohle.

@ozzy56 vím, ale taky znám takové, co dělají všechno. Jenom jsem myslel, že čakom si dělá všechno sám, tak mě to překvapilo.

Jenom doplním, že tohle dělal kamarád z práce, neživíme se tím ani jeden. A tím končím tento můj :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@čakom, jj přiznat, že něco nedokážu ( nebo neumím) je důležité:super 

Jinak už asi měsíc se chystám na stejnou operaci na stříbrném, ale počasí je proti a vhodnou garáž nemám. A ta je v podobném stavu jako tvoje, ale u mě už ty prahy v minulosti někdo měnil, tak snad se zadaří:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velice smutný a zároveň hororový pohled:o! Bohužel, sám to znám na své 406. Proto se provedla výměna obou prahů + je vystříkávám Body 900. Snad to pomůže. Zatím vše v pohodě. To samé přeji i tobě.

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně  paradoxní je to, že sice prakticky nemá prahy, ale zbytek je ( i přes věk a  nájezd ) celkem v pohodě. Nedávno jsem vezl na střeše felicie takovou tu trubku z tvrdého kartonu, (bylo na ní namotané lino z obchodu) a jak jsem to stáhl kurtnama, tak najednou se nešly otevřít zadní dveře - a to měla prahy prakticky zdravé, ale tak se kroutila kastle - to se mi na 406 nestalo. Tak uvidíme jak se bude dařit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...