Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ALU 208 GTi r17 před renovací


Hauke Ivo

Recommended Posts

Prodám origo kola z 208 GTi, r17 ET20

Kola jsem sehnal z bouraného vozu, proto podřená místami až do kovu, ale nic co by nedokázal kit spravit. V případě čelní broušené plochy, což má správně být je potřeba vařit hliníkem. Kola momentálně chemicky odbarvená už asi 2 roky.

Cena 5.000,-

Osobní odběr Nový Bor případně dle dohody trojúhelník Praha - Liberec - Ústí nad Labem

Nhc98pe1SbyVqu3lnP8rtg.jpg

3rwPocONTM6Km2dC7xX8Ig.jpg

3+Z99OXARuu5cc0LeijJfg.jpg

W9SkelLrQYWKYJ+w5cOTJQ.jpg

twQYFKSMToGOm2Xr8A+b+Q.jpg

uWgoHQKNRPiFHJfhHiBwYg.jpg

kPKjJprqQXi6+zsGgXTZgA.jpg

PSK9EJhdQEOvZb1eyByZLw.jpg

jXDyPWBoSJ2QlocH4lctmg.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodávám je proto, že jsem prodal auto. Pordávám je za cenu, která je reálná. Kola jako takové NENÍ možné kdekoliv pořádně sehnat. Jinak ano moc dobře vím že přesná oprava do správného čelně soustruženého stavu znamená cenovku cca 15.000 včetně následného zalakování. Vím to moc dobře protože už jsem práci poptával u Flachworks.

Ovšem cena fungl nových kol je 40.000,- a jeté se v perfektním stavu prakticky nedají sehnat. Tzn. pokud nevíš o jaký "poklad" se jedná, tak se k tomu radši nevyjadřuj, děkuji.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena je věc prodávajícího ale ani tak mi nepříde nějak výrazně přemrštěná.. 

lacinější oprava je zbavení leštěných ploch a stříknutí do jedné či dvou barev, i to je možnost která vyjde levněji ale to už si musí každý kupující zvážit sám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že já jsem kola kupoval na renovaci za 8.000 bez dopravy. Prakticky se nedaji sehnat a je to jesuny rozmer povoleny na 208 gti, je to fajn cena. A renovace kol je od 3.500 za jednovarevny komaxit po 15.000 za brousenou celni plochu. Auto nemam, nehodlam resit jak to ma nebo nema vypadat. To at uz si rozhodne budouci majitel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • Péťa locked this téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...