Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 407 1.8 92kw


Tomas407407

Recommended Posts

V podstatě ne.... Ale nic si z toho nedělej, to bylo takové úsměvné upozornění, že něco není úplně košer....

Jinak k tomu zvuku.... V motorovém prostoru se zvuky různě lámou a odrážejí, takže to zkus poslouchat z různých vertikální i horizontálních úhlů, jestli ti zdroj bude připadat stále stejný.... Napřed bych provedl start se sundaným řemenem pohonu příslušenství, a pokud by nebyla změna, tak bych teprve sundal ventilové víko a juknul pod něj....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě jen není moc nálada auto jsem koupil 2 měsíce zpátky nic skoro nenajezdil a objevil plno věcí, a toto byla poslední kapka, dneska to přijel mechanik poslechnout a říká že nejspíš Vacka,ale ať začnu nejdřív tak že vyměním olej a naliju do něj ještě nějaký čistič, myslím že to nepomůže určitě to jde z pod těch vik ventilů, za studena to není tak hlasitě, ale jak se začne zahřívát je to čím dál víc slyšet jak kdyby se tam něco placalo. Díky za odpověď a nezlob se hafity

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není za co se zlobit.... Ten zvuk může vydávat víc věcí.... Musíš (nebo spíš měl bys) postupovat cestou nejmenšího odporu, od jednodušších věcí....   Nastartováním motoru bez pohonu příslušenství vyloučíš řemenici na klice a volnoběžku altíku…. To jako příklad.... Pod víkem ventilů to může být také víc věcí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno teď si zrovna nevybavím z hlavy konstrukční řešení hlavy u tohoto motoru, ale pár motorů bez víka ventilů už jsem nastartovaných měl.... Důkladně obložených hadrama, a i na volnoběh to lítá všude....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Tomas407407 napsal:

Jasně ale ono to nejde z pravé strany kde je klinak, ale ze středu motoru kde jsou ty vika ventilů nahoře, zítra dám další video kde to půjde pěkně slyšet protože rachoti asi i převodovka, diky

No je to tvoje auto, postupuj podle sebe, ale než to uděláš, tak si  ještě jednou přečti co jsem napsal a zkus se zamyslet PROČ jsem to napsal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...