Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5008 SUV Venkovní zpětná zrcátka


btl.a

Recommended Posts

No, ešte aby sme hovorili o tom istom aute - 5008 SUV Allure.

Nastavenie vozidla

                                   -    parkovanie 

                                                              -   prevencia sklopenia   zrkadla

                                                                                                                            -    OFF - ON.

 

(Sorry za kvalitu, ftotil som mobilm teraz večer.)

 

 

 

IMG_20190830_214707 (Kopírovat).jpg

Upraveno uživatelem mikicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to bude záležet na výbavě nebo verzi softwaru. 

Co se týče sklápění zrcátek v zimě vůbec žádný strach bych o to neměl. Na mojí 807 to funguje úplně bez problémů.  Co dělám pokud třeba sněží nebo prší když parkuju tak zrcátka sklopím ručně přepínačem aby se neotvírali při odemčení  kdyby náhodou zamrzli a když pak přijdu k autu a jsou zrcátka zamrzlá tak odemknu nastartuju a po oškrábnutí oken v rámci toho co povolí mechanizmus zrcátek s nima škubnu aby případné zmrazky v tom mechanizmu praskly a pak je otevřu přepínačem pokud na tohle zapomenu tak se nic neděje servo které je otvírá pokud cítí odpor který nedokáže překonat tak se vypne a zrcátko neotevře je to nepříjemné ale dá se jet i se zavřeným zrcátkem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano odpaja to elektronika ako pise Vena

ak to uciti velky odpor spetak sa odpoji od elektriny 

v zime takisto ziadny problem nebol aj ked bol na nich lad 

mam to len dorabane ale spetaky su original na 406-ke 

jediny problem by mohol nastat ak sa ho niekto pokusil nasilu rucne  zaklopit 

tak to tam uz moze nieco povolit 

 

pokial sa to nezaklapa a neodklapa pri zamknuti a odomknuti a zalezi to od stupna vybavy ci to pojde alebo nepojde 

staci dokupit  krabicku z ciny (aliexpres)za 7 euro  napojit a bude to fungovat 

takto to mam dorobene (facha na 1-dnicku)

vola sa to Folding  Mirror ,je mala  a v poho sa schova za tapacirom  dveri 

https://www.aliexpress.com/item/32841288139.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.30455b35gGwnWH&algo_pvid=84bb699f-6cd8-4728-9923-79505cd6f702&algo_expid=84bb699f-6cd8-4728-9923-79505cd6f702-2&btsid=3f1c465d-e487-42bf-afbb-5f86c575d5f6&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5,searchweb201603_53

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem to byl zjišťovat u nás v Peugeotu. Nejdřív ale prodejce nevěděl, obešli jsme tři 5008 a jenom jedna to v menu měla. Pak mi volal že to zjistil. Údajně vozy s bez klíčovým přístupem nemají možnost v menu vypnout sklápění zrcátek po zamčení. Vozy s klasickým klíčkem tuto volbu v menu mají, viz. fotka nahoře. Prý v menu není místo pro víc jak čtyři ikony a bez klíčový přístup jednu zabírá, není tam vůbec položka parkování. S klíčem tam tu položku mají. Může to tady někdo s tímto vozem potvrdit nebo vyvrátit? Nejlépe fotem displeje? Děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdybys to nafotil bylo by to fajn. Nechápu tedy proč to prodejce neví. Chtěl jsem právě vědět v jakém balíčku s jakou výbavou to je. A samozřejmě se bavím o možnosti vypnout v menu automatické sklápění zrcátek po zamčení, hlavně v zimě.

A kdyby sis vzpomněl v jakém balíčku to máš ty tak by to byla paráda...

Upraveno uživatelem Mayki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Mayki

OK, jen si vzpomenout, že to mám vyfotit... Jinak měl jsem automaticky u stupně výbavy Allure. Teď jsem se díval a ve výbavě Allure je to také - elektricky sklopná zrcátka. Ale je pravda, že občas importér něco z výbavy vyškrtne např. teď nejsou u Allure sklopné stolky a roletky a musí si je zákazník koupit zvlášť v balíčku. Ve výsledku tedy udělá slevu na autě, ale zároveň ho oholí... tj. nechci slevu zadarmo. 

Podle toho musí mít el. sklopná zrcátka každá 5008 ve výbavě Allure a GT bez ohledu na keyless.

 

Snímek obrazovky 2019-11-05 v 20.23.47.png

Upraveno uživatelem pap13
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...