Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktualizace map


Tomáš R.

Recommended Posts

@Stazo Piš odpovědi do okna dole "Odpovědět na toto téma..." a né do Hlášení pod tlačítkem "Nahlásit"!!! Jinak to tu nikdo neuvidí a moderátorům zbytečně chodí nahlášené příspěvky!

Pokud odpovídáš na konkrétní neposlední příspěvek použij tlačítko "Citace"

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred 3 hodinami Radek Hurvajz povedal:

@Stazo Piš odpovede do okna dole "Odpovedať na túto tému..." a né do Hlášenia pod tlačidlom "Nahlásiť"!!! Inak to tu nikdo neuvidí a moderátorům zbytečně chodí nahlášené příspěvky!

Ak zodpovedáte na konkrétny príspevok použite tlačidlo "Citace"

Ok, ďakujem ospravedlňujem sa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Stazo zapomeň prosím na tlačítko "Citovat" - citovat přímo předchozí příspěvek je zakázáno pravidly fóra https://www.peugeot-club.com/guidelines/ a normálně odpovídej v okně "Odpovědět na toto téma..."

Chápu, že nějaké rozdíly mezi češtinou a slovenštinou jsou, ale jak koukám google si neporadí se slovem "neposlední", tak snad "citovat přímo předchozí příspěvek je zakázáno" pochopí správně a nebudeme nuceni zde zbytečně zasahovat.

Děkuji za spolupráci

moderátor

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj. Před nedávnem jsem si pořídil 508 2013 RT6. v119 mapy mám již stažené a vím co k čemu. Ovšem nepotěšilo mě, že skončila podpora. Nevíte někdo, jestli už někdo náhodou nezačal pracovat na "neoficiálních" mapách?

Druhý dotaz. Mám rneg2.70 a nějak nevím, v čem je horší vůči nejnovějšímu 2.86?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že pro západ nové mapy vyšly, tak zatím o žádné "non-official" verzi nikde zmýňka není. Ale myslím, že jak bude stárnout ta poslední vydaná mapa, tak se něco objeví. Myslím, že nebude zásadní rozdíl v podkladech pro RNEG, takže by na to nějaký emulátor z BMW, který to předělá pro RT6, mohly chytré hlavy vynalézt :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...