Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktualizace map


Tomáš R.

Recommended Posts

@Medvěd Já třeba nechápu, že si dá dnes někdo v době "mirrorlinku" a "headupu" dobrovolně "megatablet" přes půl čelního okna, aby dobře viděl na navigaci. Navíc tady se bavíme o systémech z doby, kdy navigace v telefonech začínala a nějaké uzavírky a online updaty ještě úplně nefungovaly. Moc dobře si pamatuju, jak jsem v roce 2011 stahoval nové mapy do Here Nokia a nebo krabiček od TomTom apod :myslim

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máš poněkud zvláštní představu o velikosti čelního skla běžného auta. Možná jezdíš v tanku, kde máš 16" hledí, ale mě můj 8" tablet umožňuje využívat 90% velikosti čelního skla.

Mé divení se ale týkalo bodů, které jsem tu psal před několika hodinama a ty se dají shrnout do jednoduché věty:

Proč někdo vyhodí mnoho tisíc oknem za vestavěnou navigaci s neustálou potřebou placených aktualizací, když může mít zdarma daleko lepší produkt, který se aktualizuje i několikrát denně?

To nechápu a třeba ve služebním Supu jsem vestavěnou navi (byla součástí L&K balíčku) použil asi 2x a pak šel tablet s WAZE na sklo, v Octě už jsem jí ani nechtěl.

Nicméně to asi autora vlákna nezajímá, tak už to asi nechme plavat 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chlapi, každý na to má nějaký názor a většinou je ten názor upraven jeho zkušenostma. Mě většinou ty mapy v origo gps navedly dobře a tak jsem s nimi spokojen. Jak jsem psal výše mě vypekl waze 😁.

Po skvělé pomoci, zde od jednoho super člena, jsem mel aktualni mapy a dojel chorvatsko a zpět bez problémů. Za to děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...