Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktualizace map


Tomáš R.

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Ahoj, muzu taky poprosit o odkaz na aktualizaci map? Jak uz jsem tady psal někdy vloni, přesto ze mam auto prihlaseny od 11.9.2015,takze bych mel mit aktualizaci zdarma podle Peugeot app asi do roku 2022, nechce mi to od lonska dokončit aktualizaci. Pise to, ze mam zkontrolovat DRM kod v databazi Peugeot. V autorizovanym servisu v Třebíči mi tvrdi, ze aktualizace je zdarma od roku vyroby 2016,ale na strankach Peugeotu bylo psaný, ze od 1.9.2015. A prvni dve aktualizace se mi normalne povedly po stazeni map z odkazu v Peugeot app... Takze moc nevim, kde je chyba... Diky za rady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre, ale na strankach Peugeotu psali od data prvni registrace auta.. A to po 1.9. bylo. Ale hlavně me to normálně nechalo dvakrat tu aktualizaci udelat a pri každý novy aktualizaci mi do ty peugeot aplikace prijde zprava, ze mam k dispozici novy mapy... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

správně je to dle data výroby, nikoliv registrace :) to je zřejmě špatný překlad.

Ale Peugeot v tom má nesmírnej bordel.. můžu se ti zítra podívat, zda by ti to tu aktualizaci nevzalo přes nás z autorizáku.. připomeň se mi zítra do zprávy během dopoledne, podívám se ti-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...