Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktualizace map


Tomáš R.

Recommended Posts

Ďakujem pekne. Cez to offiko stránku som to skúšal len mi to napíše toto (obrázok) takže predpokladám, že mi to nepôjde pretože keď tak len na eng stránku má hodilo s cenami.

Práve preto sa pýtam že či mi treba aj smeg nejak aktualizovať alebo len mapy. Ani na tie neviem nájsť nikde nejaký rozumný link 😃

Peugeot 508 GT 2016 133kw

Screenshot_2022-01-12-14-15-41-049_com.android.chrome.jpg

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj celý přímo předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Mapy zdarma pro systémy RT6 a SMEG jdou stáhnou pouze 5.5 roku od deklarace prodejce ;) tzn cca 5 let reálných ;) takže letos už se to posouvá na auta 2017 a to je i poslední ročník kde byl SMEG ;) Na NAC je to zatím bez omezené platnosti 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud je to auto starší 1.9.2015, aktualizace zdarma se na něj nevztahují :roll Teď jsem koukal, a stahování zdarma normálně funguje. Jen tam zatím nejsou nové mapy. Ke stažení je stále verze 4Q2020 ;) 

508_2016.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Mám auto konec roku 2015 a jdou mi stáhnout Mapové podklady: 09/03/22. Zeptám se ale na něco jiného. Dlouhodobě nejde aktualizovat všechny mapy co v autě jsou. Paměť má málo místa. Jde přímo v autě smazat mapy a nainstalovat jen ty které chci? Skandinávie, Anglie, Španělsko mi je fakt k ničemu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak to vypadá, že letos bude konečná pro RT6 a SMEG+ co se upgrade map týká :myslim U radarů je toto upozornění:
Please be advised that the last release of the monthly Alert Zone / Risk Area product will be April 2022. Please make sure that you download and install it before 1 June 2022. This product no longer be available for download or purchase as of 1 June 2022.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...