Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Xiaomi Mi Band 2 + 2ks náramků


pavelu96

Recommended Posts

Prodám Xiaomi Mi Band 2 s nabíječkou + 2ks nových náramků. Náramek je originál kupovaný v ČR a do 05/20 v záruce. V perfektním stavu, plně funkční s aplikací Mi Fit pro Android a iOS. 

Cena 350 kč + poštovné 

20190822_182734.jpg

20190822_181717.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pacho69 Díky za "doporučení"...

Ale vyhazovat Mi Band 2, který je plně funkční a ještě v záruce je blbost :aut

Myslím, že jako dárek třeba pro dítě je super :super

Chápu, že někdo potřebuje nabíječku (asi čórka a nemá to jak nabít :D), ale prodávám to jak to je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pavelu96: Pokud to chceš prodat, tak jedině tak. Taky jsem vyřadil miband 2, no nikdo z dětí ho nechce. Ani zadarmo. Kdo ho má, a ztratí nebo odejde mu, už si ho znova kupovat nebude. Děti mají trochu jiné nároky, navíc za pětikilo si koupíš trojku, s barevným displejem a náramkem, který je stejný jako u čtyřky. Svoji nabíječku třeba ztratila manželka, nejspíš ji nechala když jsme byli někde ubytovaní. Dcera zase jednu přejela židlí. Tak jsem tehdy musel jednu koupit. Nabíječku si asi občas někdo koupí.

Takže jedinou šanci máš prodat nové příslušenství. Černé náramky prodáš v poho. Nabíječku už tolik ne, ale stejně. Kdo si nekoupí miBand 2 s dvěma stejnými náramky (mě náramek vydržel skoro 3 roky a to jsme ho nijak nešetřil), to jako že by ho někdo nosil 5 a více let. To už nebudou ani podporovat. Prostě pokud to chceš prodat dokud to je to ještě prodejné, tak spíš "per partes"...

 

Péťa: Na tohle nepotřebuješ víc nabíječek, nabíjíš to jednou za měsíc. Spíš že se zničí nebo ztratí, nám se jedna ztratila druhá zničila, tak jsem tehdy jednu koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže prodáno. A další tři odmítnutí zájemci :super

@Pacho69 Vůbec nechápu, proč mi tady hejtuješ ten inzerát... Nemáš zájem - neřeš! Jako kdyby jsi prodával třeba starší kolo a já Ti začal vypisovat do inzerátu, že máš starou přehazovačku a brzdy - tak to rozprodej na díly...:roll

Jestli chceš diskuzi o náramcích, tak v pokecu mužem založit téma. Můj názor je, že v inzerci by se měli domlouvat zájemci o koupi nebo prodej a takové příspěvky (i když opuntíkované zeleně) prodeji moc nepomůžou...

Jasně že Mi Band 2 není vodotěsný, nemá dobrý displej a má málo funkcí, proto jsem ho ženě vyměnil za Mi Band 4 :aut

Originální řemínek po roce a čtvrt vytahaný a náramek vypadával (proto koupeny dva náhradní)

Pokud má někdo ještě potřebu se vyjádřit, tak prosím. Jinak prosím lock :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • brixtr locked this téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...